Kids Innovation z Darłowa podbija Monachium!

Darłowska firma Kids Innovation zorganizowała pierwsze warsztaty z robotyki i programowania LEGO w Monachium, które okazały się ogromnym sukcesem.  Mimo krótkiej działalności trwającej od lutego tego roku, firma otrzymała zaproszenia na prowadzenie warsztatów za granicą. 

Warsztaty LEGO: kreatywność, rozwiązywanie problemów i praca zespołowa w akcji

"To dla nas ogromna motywacja i potwierdzenie, że Kids Innovation rozwija się w dobrym kierunku" - twierdzi  Bartosz Lichocki, pomysłodawca i  zarazem właściciel firmy. Podczas warsztatów dzieci miały niepowtarzalną okazję zbudowania i zaprogramowania własnych robotów LEGO. Uczestnicy świetnie bawili się, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności z zakresu kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Warsztaty LEGO to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na naukę przez zabawę i rozwijanie kluczowych kompetencji XXI wieku.

Magiczny długopis 3D i drukarka 3D: pobudź wyobraźnię i stwórz własne dzieła sztuki!

"Dodatkowo, zorganizowaliśmy również zajęcia z magicznym długopisem 3D, gdzie dzieci mogły puścić wodze fantazji i stworzyć własne trójwymiarowe dzieła sztuki. To był fantastyczny sposób na pobudzenie wyobraźni i kreatywności młodych uczestników. Warsztaty z długopisami 3D to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności manualnych i przestrzennych"- dodał Pan Bartosz.

Podczas warsztatów dzieci miały również okazję zobaczyć jak pracuje drukarka 3D, poznać zasadę jej działania i otrzymać wydruki z drukarki 3D. To była fascynująca podróż do świata druku 3D, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci młodych uczestników.

Kids Innovation: rosnące zainteresowanie i międzynarodowy potencjał

Ogromne zainteresowanie  warsztatami w Monachium oraz zaproszenia na prowadzenie ich za granicą to dla darłowskiej firmynas ogromny powód do dumy. To jasny sygnał, że Kids Innovation rozwija się w dobrym kierunku i odpowiada na potrzeby dzieci w zakresie edukacji i rozrywki. 

Kids Innovation - miejsce, gdzie nauka łączy się z zabawą!

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w  warsztatach, gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności, bawić się i uczyć w przyjaznej atmosferze. Kids Innovation oferuje szeroki wachlarz zajęć z zakresu robotyki, programowania, druku 3D i innych dziedzin nauki i technologii.