COVER CAMP FESTIVAL - najważniejsze wydarzenie muzyczne tego lata w Darłówku

Cztery dni pełne muzyki w nadmorskim Darłówku. W dniach 20-21.07 oraz 17-18.08 na terenie kompleksu Darłowo Park&Resort wystąpią światowej klasy tribute bands AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Michael Jackson, Bruno Mars, Tina Turner na jednej scenie? Czy to możliwe? Tak! Tylko podczas COVER CAMP FESTIVAL

Dzięki najlepszym na świecie tribute bands, aż dwukrotnie tego lata będziemy mogli poczuć się jak na koncertach gigantów rocka oraz usłyszeć przeboje najpopularniejszych gwiazd! To wszystko podczas wyjątkowego wydarzenia – COVER CAMP FESTIVAL, które odbędzie się w dniach 20-21.07 oraz 17-18.08 na terenie kompleksu Darłowo Park&Resort w Darłówku.


Na bazie sukcesu pierwszego w Polsce festiwalu tribute bands - Undercover Festival, powstało kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne - COVER CAMP FESTIVAL. To największa impreza tego typu w Europie Środkowej, która prezentuje światowej klasy tribute bands w formule niezwykle popularnej na zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Kapele te w trakcie swoich koncertów odtworzą z największą dbałością o szczegóły zarówno wokal, jak i charakteryzację czy choreografię wielkich gwiazd muzyki.


Na COVER CAMP FESTIVAL usłyszymy legendarne utwory w wykonaniu najlepszych tribute bands na świecie: Chilli Pepes, Guns 2 Roses, AC/DC UK, Melissa Totten as Madonna, Maroon Live, Jeff Dingle as Bruno Mars,Totally Tina, Fore Fighters, Not The Rolling Stones, Boot Led Zeppelin, Tania Alboni as Amy Winehouse, Browning as George Michael oraz Sergio Cortes as Michael Jackson.


- Organizując COVER CAMP FESTIVAL kierowałem się przed wszystkim miłością do muzyki. Kocham koncerty i artystów, od wielu lat jestem związany z tym światem. Gdy pojawił się pomysł o organizacji festiwalu tribute bands, od razu pomyślałem, że może to być bardzo ciekawe wydarzenie. Na naszą imprezę udało się zaprosić naprawdę crème de la crème świata tribute bands. Jestem pewien, że dla uczestników będzie to wyjątkoweprzeżycie – mówi Mirosław Wawrowski organizator COVER CAMP FESTIVAL, dyrektor zarządzający Doliny Charlotty, pomysłodawca Festiwalu Legend Rocka. 
Zespoły występujące podczas COVER CAMP FESTIVAL mają poparcie samych gwiazd lub ich spadkobierców, co czyni je w pełni autentycznymi oraz najlepszymi na rynku. Członkowie kapel to najwierniejsi fani swoichoryginalnych idoli! Miłość jaką darzą muzyków pokazują nie tylko wiernie odtwarzając ich utwory, ale także  ich stylizacje i zachowania sceniczne. Podczas koncertów tribute bands słuchacze mogą przenieść się w czasie i poczuć wyjątkową atmosferę najlepszych koncertów na świecie.


– Do wzięcia udziału w COVER CAMP FESTIVAL zaprosiliśmy najlepsze tribute bands na świecie. Obserwowanie tych kapel odtwarzających w najmniejszych detalach występy swych idoli to wyjątkowe przeżycie. Widząc na scenie takie zespoły i wokalistów jak Guns 2 Roses, Not The Rolling Stones, Led Zeppelin czy Amy Winehouse można naprawdę poczuć się jak na występach oryginalnych wykonawców. Wcielający się w postacie Micka Jaggera, Alxa Rose, Roberta Planta czy Amy artyści zarażają publiczność swoją energiąi mocą – mówi Łukasz Droździel, dyrektor artystyczny COVER CAMP FESTIVAL, pomysłodawca Undercover
Festival.

– Rynek tribute bands w Polsce prężnie się rozwija głównie dzięki pierwszemu w Polsce festiwalowi poświęconemu właśnie tym kapelom – Undercover Festival. Wydarzenie to dotychczas odbyło się dwukrotnie w Warszawie. Zeszłoroczna edycja była także transmitowana na antenie Polsatu. Tym razem, wychodząc naprzeciw życzeniom naszych fanów, przenosimy festiwal na wybrzeże, aby połączyć świetna muzykę, plażę,słońce z wakacyjną przygodą - dodaje Droździel.
 COVER CAMP FESTIVAL odbędzie się na terenie kompleksu Darłowo Park&Resort leżącego jedynie 50 metrów od pięknej, piaszczystej plaży w Darłówku.

– Dodatkowym atutem, prócz ogromnej dawki wspaniałych brzmień jest także lokalizacja naszej imprezy. Uczestnicy będą mogli rozbić namiot, przyjechać camperem lub zamieszkać w apartamentach znajdujących się na terenie kompleksu. Chcemy spełnić marzenia fanów dobrego grania zapewniając im najlepszą rozrywkę przy akompaniamencie szumu morskich fal. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na to niezapomniane wydarzenie! – dodaje Wawrowski.


Bilety na COVER CAMP FESTIVAL można kupić na stronie festiwalu oraz na Eventim.
Rozpoczęcie koncertów o godzinie 19:00.

LINE UP:
20.07:
CHILI PEPES
GUNS 2 ROSES
AC/DC UK


21.07:
MELISSA TOTTEN AS MADONNA
MAROON LIVE
JEFF DINGLE AS BRUNO MARS
TOTALLY TINA


17.08:
FORE FIGHTERS
NOT THE ROLLING STONES
BOOT LED ZEPPELIN


18.08:
ANDREW BROWNING AS GEORGE MICHAEL
SERGIO CORTES AS MICHAEL JACKSON
TANIA ALBONI AS AMY WINEHOUSE


Więcej szczegółów na www.covercampfestival.pl
Promo: https://youtu.be/RjRNuEOu7H0?si=fVB7cYAp8jM5PYDV


DARŁOWO PARK & RESORT
UL. Słowieńska 25
76-153 Darłowo, Darłówko Wschodnie


Patroni Wydarzenia: Miasto Darłowo, Złote Przeboje, Rock Radio, Wirtualna Polska