Jakie korzyści dla firmy przynosi szkolenie z właściwej organizacji czasu pracy?

Normowanie czasu pracy to określanie czasu, jaki jest potrzebny na wykonanie konkretnego zadania. Sprawa wydaje się błaha i jest niestety w wielu firmach bagatelizowana, jednak okazuje się, że to jeden ze standardów, jaki powinien obowiązywać w organizacjach, który może mieć realny wpływ na rozwój firmy. Czas pracy powinien zostać tak określony, aby nie był ani za długi, ani zbyt krótki. Taka optymalizacja może przynieść zarówno firmie, jak i jej pracownikom konkretne korzyści. W tym wszystkim przyda się odpowiednie przeszkolenie kadry.

Czytaj więcej

Olsztyn - mieszkania do wynajęcia

Mieszkania do wynajęcia Olsztyn - sprawdź najlepsze oferty mieszkań dostępnych w tym mieście. Porównaj ceny, metraże i jakość wykończenia budynków oraz wszelkie udogodnienia w danej okolicy i wynajmij najlepsze mieszkania w Olsztynie. Nieważne, czy będzie to apartament, dwupokojowe mieszkanie, czy kawalerka, ważne by wybrać jak najlepiej, by żyć wygodnie i oszczędnie. Jeśli zatem szukasz w Olsztynie mieszkania do wynajęcia, zapoznaj się z ofertą, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ułatwiające życie w tym mieście.

Czytaj więcej

Gdzie zaopatrzyć się w nowy sprzęt RTV?

Potrzebujesz nowego i dobrego sprzętu RTV? Sprawdź, jakie propozycje ma dla Ciebie sieć sklepów Neonet. Marka ma dla swoich klientów nowoczesne artykuły w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu wprowadzisz do swojego mieszkania trochę świeżości, a sobie zapewnisz jeszcze większy komfort.

Czytaj więcej

Zatrzaśnięte drzwi samochodu - co można zrobić, a czego nie powinno się robić?

Życie potrafi zaskakiwać, choć często nie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Jednak czasami potrafi zaskoczyć choćby zatrzaśniętymi drzwiami samochodowymi. Niestety taki problem zdarza się często. Rzecz jasna nie na każdą sytuację można się przygotować, wszak trudno nosić wytrych, by móc otworzyć zatrzaśnięte drzwi. Swoją drogą wytrych jest zabroniony i jego posiadanie jest karalne. Oczywiście są jeszcze sposoby typu life hack.

Czytaj więcej