Drony i smartfony w Darłowie czyli jak znaleźć znajomych na zatłoczonej plaży

  •  


Najnowsze technologie, filmujące drony oraz innowacyjna polska aplikacja społecznościowa SeeU już w najbliższy weekend (01-03.08) pojawią się na darłowskiej plaży w ramach kolejnej edycji „Projekt Plaża” organizowanego przez telewizję TVN.W najbliższy weekend Darłowo będzie chyba najchętniej odwiedzanym, najbardziej rozrywkowym i jednocześnie najbardziej zatłoczonym nadmorskim kurortem. To wszystko za sprawą 6 edycji „Projektu Plaża” telewizji TVN, który zawita do Darłowa. Od piątku (01.08) do niedzielnego popołudnia (03.08) na plażowiczów czekają liczne atrakcje przygotowane przez telewizję TVN oraz firmy partnerskie biorące udział w tegorocznej edycji „Projektu Plaża”.

Nieprzypadkowo udział w tegorocznym evencie bierze firma Paplus ze swoją społecznościową aplikacją SeeU, która kilka tygodni temu pojawiła się na rynku. Ta darmowa aplikacja idealnie bowiem wpisuje się w zatłoczone wakacyjne miejsca, które obfitują w liczne wydarzenia, imprezy i koncerty ułatwiając spotykanie swoich znajomych. To wszystko dzieje się za sprawą rozbudowanej funkcji lokalizacji oraz pozostałym funkcjonalnościom SeeU – aplikacja bowiem potrafi „zaprowadzić” jej użytkownika na miejsce wybranego wydarzenia, pokazać gdzie znajdują się jego wybrani znajomi i doprowadzić go do nich.

„Tworząc SeeU myśleliśmy o młodych ludziach, którzy zamiast spędzać czas przed komputerem, lubią dzielić aktywny wypoczynek ze swoimi znajomymi, ale nie zawsze mają czas na obdzwanianie wszystkich znajomych i ustalanie szczegółów. Dlatego też chętnie zdecydowaliśmy się wziąć udział w „Projekcie Plaża”, aby pokazać jego uczestnikom, jak łatwo z SeeU można spotkać się ze znajomymi na jakimś wydarzeniu bez względu czy będzie to nieznane miasto czy zatłoczona plaża.” mówi Małgorzata Furtak z firmy Paplus.

Oprócz prezentacji sposobów wykorzystania aplikacji SeeU, licznych wydarzeń towarzyszących oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, na aktywnych plażowiczów wypoczywających na darłowskich plażach czekać będzie również specjalny dron wyposażony w kamerę GoPro. Twórcy SeeU nie tylko zamierzają zaprezentować możliwości drona, ale również udostępnić plażowiczom zdjęcia i filmy wykonane podczas lotu drona nad darłowską plażą.

Więcej informacji o aplikacji SeeU na stronie: www.seeu.eu

  •  

 
źródło: studio PRowokacja