×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/makaredo/ftp/darlowo/images/news/2014/imprezy/sylwester-dabki.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news/2014/imprezy/sylwester-dabki

Bal Sylwestrowy dla małych i dużych

{gallery}news/2014/imprezy/sylwester-dabki{/gallery}
INTERFERIE Argentyt w Dąbkach rozwiązało odwieczny problem rodziców opieki nad dziećmi podczas sylwestra. Ten nadmorski ośrodek organizuje 31 grudnia specjalne wieczorne animacje dla maluchów i profesjonalną nocną opiekę. Rodzice mogą w tym czasie bawić się i witać Nowy Rok.

 

- Od ponad 20 lat przyjmujemy gości w naszych obiektach w górach i nad morzem, kładąc szczególny nacisk na wspólny rodzinny wypoczynek pełen radości i relaksu. INTERFERIE Argentyt jest rodzinnym ośrodkiem pełniącym także funkcję największego dziecięcego sanatorium. O tej porze roku gościmy rodziny, które spędzają u nas pełne niezwykłego klimatu święta i sylwestrową zabawę. Dbając o komfort wypoczynku rodziców i ich pociech postanowiliśmy zorganizować bal połączony z animacjami dla maluchów i nocną opieką nad nimi – informuje Zbigniew Rokicki, dyrektor INTERFERIE Argentyt w Dąbkach.

Huczną zabawę rozpocznie wspólna rodzinna kolacja o godzinie 20.00. Następnie dzieci będą mogły do godziny 22.00 bawić się na sali balowej wspólnie z rodzicami lub… w świetlicy w trakcie rozlicznych gier, zabaw oraz konkursów pod opieką profesjonalnej opiekunki aż do godziny 00.30. W tym czasie nie zabraknie także czytania i projekcji ulubionych bajek. Najwytrwalsi uczestnicy dziecięcego balu powitają Nowy Rok toastem z owocowego napoju musującego oraz sztucznymi ogniami, będą również mogły razem z rodzicami zobaczyć pokaz fajerwerków. Dla dzieci, które wcześniej zmorzy sen przygotowany zostanie specjalny pokój z wygodnymi łóżkami. Rodzice będą mogli w tym czasie bawić się i podziwiać pokazy sztucznych ogni.

Szczegóły na www.interferie.pl