Warsztaty Modelarskie w Miejskim Gimnazjum

  •  
ABC modelarstwa - pod takim hasłem 12 września 2014r. w Miejskim Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie odbyły się warsztaty modelarskie dla modelarzy początkujących, uczniów naszej szkoły. Zajęcia prowadzili doświadczeni modelarze z Torunia, reprezentujący firmę AK Interactive Polska. Modele i klej dostarczyła firma COBI, która jest przedstawicielem znanej firmy Revell. Na zajęciach omówiono techniki obróbki i klejenia oraz przećwiczono to w praktyce. Każdy uczestnik ukończył warsztaty ze sklejonym modelem.


Painting demonstration to druga część warsztatów modelarskich, która odbyła się 13.09 i uczestniczyć w niej mogli wszyscy zainteresowani. Podczas tych zajęć odbył się otwarty pokaz malowania i weatheringu modeli. Modelarze zaprezentowali różne techniki brudzenia pojazdów oraz samolotów. Zainteresowani mogli również zobaczyć malowanie figurek.

Warsztaty modelarskie zorganizowane w naszej szkole okazały się wielkim sukcesem!
Wszystkim dziękujemy za udział a sponsorom za modele. 

 

{youtube}y3cZkZwvq3A{/youtube}

 autor: Angelika Kuriata
 

  •