Mamawege - najzdrowsza kuchnia w Darłowie

Na lokalnym rynku pojawiła się wyjątkowa oferta cateringu- mamawege. Zamawiając tam dania doświadczymy smaków z różnych stron świata. Prowadzący catering wierzą, że wyjątkowe połączenia, które stosują podbiją nasze podniebienia i sprawią, że zakochają się w nich nie tylko weganie i wegetarianie. Zupy, sosy i curry nie są zagęszczane mąką. Potrawy nie zawierają glutaminianu sodu i przypraw typu „wegeta”. Do gotowania używane są  jedynie ekologiczne jaja od kur z wolnego wybiegu bez GMO. Wszystkie potrawy i surówki przygotowywane są codziennie, bez użycia półproduktów. Mamawege wspiera przede wszystkim lokalnych rolników i korzysta z własnych sezonowych upraw oraz rodzinnych połowów.

 

- Zdrowe odżywianie jest najlepszym lekarstwem na choroby współczesnego świata. Doświadczeni chorobami w rodzinie odkryliśmy tę oczywistą prawdę i przekonaliśmy się do niej. Wracamy do korzeni. Zafascynowani kuchnią wegańską i wegetariańską postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą pasją, która jednocześnie stała się naszym sposobem na codzienne życie - mówią prowadzący catering.

Mamawege to także system ekologicznych opakowań oraz sztućców i serwetek. Dania gorące dostarczane są w wygodnych i przyjaznych dla środowiska, łatwo poddawanych recyklingowi opakowaniach o pojemności 1100 ml. Razem oferta mamawege tworzy zdrową, lekką i ekologiczną całość, przyjazną dla wszystkich, którzy nie tylko są weganami lub wegetarianami, ale też chcą urozmaicić swoją dietę. Kuchnia mamawege świetnie wpisuje się w europejski trend na zdrowy styl życia. Szczególnie daje się to zauważyć w Polsce w dużych miastach, z których Warszawa bryluje w całej Europie. Zielone restauracje i bary powstają tam z dnia na dzień i są one oblegane przez warszawiaków.

 

- Naszym marzeniem jest ciepłe, przyjazne i ekologiczne miejsce w Darłowie z naszym pysznym, zdrowym i lekkim jedzeniem, z dobrą atmosferą, muzyką oraz wśród przyjaźnie nastawionych do świata i zwierząt ludzi. Na razie mamawege oferuje catering, ale liczymy na rozwój przedsięwzięcia i zielone, przyjazne Darłowo z mającymi świadomość zdrowego odżywiania stanowiącego najlepszy sposób na zapobieganie chorobom i wsparcie tradycyjnego leczenia, aktywnie spędzającymi czas na bieganiu, tańcach, salach fitness oraz boiskach sportowych darłowiakami- opowiada z Pasją Pani Iwona.

W mamawege MENU znajdziemy wegańskie i wegetariańskie posiłki serwowane w porze lunchu oraz sałatki, sosy i soki. W każdy wtorek przygotowywane są  pyszne wegańskie i wegetariańskie pasztety oraz pasty  i dostarczane  pod wskazane adresy. Wszystko jest zawsze świeże, gdyż przyjęcie zamówień na konkretny dzień pozwala na zakup konkretnej ilości produktów i przygotowanie z nich dokładnie tylu posiłków, ile jest zamówień.

Z myślą o wszystkich szykujących przyjęcia okolicznościowe w ostatnim czasie rozszerzono ofertę o kolorowe i smaczne tapas, świetnie komponujące się z tym charakterem uroczystości. Od stycznia do serwowanych ciepłych dań dodawane są zupy i zupy – kremy.

 

Ofertę i aktualne MENU  mamawege znajdziecie na profilu facebookowym mamawege:

https://www.facebook.com/Mamawege-2076828172351872/

W najbliższych dniach uruchumiona zostanie strona internetowa www.mamawege.pl

KONTAKT Z MAMAWEGE:

tel. 506 002 531