Funkcjonariusz SG odnalazł w Darłówku zaginionego 13-latka

Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza 13-latka, który w niedzielę zaginął na plaży w Darłówku. Chłopca odnalazł funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu pełniący służbę w Darłowie. Gdy Policja przekazała Straży Granicznej informację o zaginięciu 13-latka w rejonie Darłówka do akcji poszukiwawczej natychmiast przystąpił chor. szt. SG Marcin Tiupin-Szulc, który udał się pojazdem w rejon Darłówka Zachodniego.

Czytaj więcej

Pomógł wyziębionemu mężczyźnie

Funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu st. chor. sztab. SG Tomasz Zieliński udzielił w sobotę pomocy 56-latkowi. Mężczyzna  z objawami wyziębienia leżał na chodniku w Darłowie.

Czytaj więcej

Jazda próbna przywłaszczonym bmw

Odzyskane przywłaszczone auto o wartości 50 tys. zł marki BMW 520 to wynik wczorajszych (9 października) działań funkcjonariuszy darłowskiej Placówki Straży Granicznej. W trakcie kontroli drogowej na drodze krajowej nr 6 w Koszalinie strażnicy graniczni zatrzymali do kontroli bmw z rejestracją woj. dolnośląskiego. W Systemie Informacyjnym Schengen samochód figurował jako przywłaszczony podlegający zatrzymaniu jako dowód w postępowaniu karnym.

Czytaj więcej

Jazda mimo sądowych zakazówTrzykrotnie orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów posiadał 26-letni mieszkaniec Darłowa kierujący peugeotem. Mężczyzna dwukrotnie został zatrzymany w weekend w Darłowie do kontroli drogowej przez miejscową Straż Graniczną.

Czytaj więcej