Jak zmotywować się do pracy nad sylwetką?

Dbałość o zdrowie i piękne ciało wymaga niekiedy wielu wyrzeczeń, samodyscypliny, a także ogromnej motywacji. Na początku może być szczególnie ciężko, jeżeli nie mamy dobrych nawyków ani w zakresie żywienia, ani aktywności fizycznej.

Czytaj więcej

Pralka Electrolux jakość, której możesz zaufać

Pralka to urządzenie, które kupujemy na lata. Przy jej wyborze należy wziąć pod uwagę cały szereg czynników — od metrażu pomieszczenia, w którym ma się ona znaleźć, przez częstotliwość użytkowania, aż po rodzaje tkanin, które najczęściej nosimy. Osoby, którym zależy na tym, aby ubrania posłużyły im przez długi czas i wyglądały jak nowe – zachowując swój naturalny fason i kolor – powinny zainteresować się modelami marki Electrolux z linii PerfectCare.

Czytaj więcej

Sklep windsurfingowy - sprawdź aktualne promocje do -30%!

Lato to gorący czas dla windsurfingu. Piękna pogoda, szalejące fale i wiatr, który umożliwia nam swobodne sunięcie po tafli wody, czy wykonywanie skomplikowanych akrobacji w powietrzu. Gdy nadchodzi jesień i niepogoda często zapominamy o czymś takim, jak sklep windsurfingowy i do wizyty w nim czekamy do następnej wiosny. Warto jednak sprawdzić, co takie miejsce ma nam do zaoferowania poza sezonem – atrakcyjne zniżki mogą nam pozwolić na nabycie nowego sprzętu i akcesoriów w niezwykle korzystnej cenie.

Czytaj więcej

Projekty domów na spadzistej działce? Nic trudnego!

Działki nietypowe to zawsze duże wyzwanie dla inwestora, ale też przy okazji nie lada gratka dla architekta. Dzięki dobremu projektowi można postawić dom na spadzistej działce, czyli np. w terenie górskim. Kształt gruntu da się, a nawet powinno, wykorzystać. Jak to zrobić? Wiedzą to specjaliści z pracowni Domowe Klimaty.

Czytaj więcej