Kamera: Port Darłowo

Widok z nieruchomej kamery  wysokiej rozdzielczości z widokiem na panoramę Portu Darłowo.  Na pierwszym planie widzimy starą "lodziarnię" i magazyn zbożowy. W tle widać morze i Darłówko

Zobacz obraz z kamery

Kamera: Panorama Darłowa

Widok z nieruchomej kamery  o wysokiej rozdzielczości, umieszczonej w porcie rybackim.  Dzięki kamerze podziwiamy przepiękną panoramę Darłowa. Na pierwszym planie widoczny most  na rzece Wieprza przy Rondzie Kutrowskim.

Zobacz obraz z kamery

Kamera: Plaża Zachodnia Darłówko

Kamera obrotowa przekazująca obraz najwyższej jakości, na żywo przez 24h. Umieszczona została kilkanaście metrów nad wydmą. Dzięki niej możemy podziwiać widoki z całej plaży w Darłówku Zachodnim, awanport i parking przy starej niemieckiej stoczni.

zobacz obraz z kamery

Kamera: Rynek Miejski Darłowo

Widok z kamery umieszczonej na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Warszaw. i Rynkowej. Obraz na żywo przez 24h w najwyższej jakości. Miejski rynek to jedno z najciekawszych miejsc w Darłowie, gdzie odbywają się ciekawe imprezy i wydarzenia.

Zobacz obraz z kamery

Kamera: Latarnia Morska - Darłówko

Widok z kamery full HD o wysokiej rozdzielczości, umieszczonej na latarni morskiej w Darłówku Wschodnim. Oficjalne uruchomienie nastąpiło 7 czerwca 2017 roku. Dzięki kamerze podziwiamy widok na plażę wschodnią, rozsuwany most UFO, ujściowy odcinek rzeki Wieprzy, fragment Darłówka zachodniego i awanport. 

Zobacz obraz z kamery