Niebanalne podróże i wakacje życia z CARTER®

Co znajdziecie w ofercie prestiżowego biura podróży CARTER®?
Osobiście sprawdzone najlepsze hotele świata i butikowe miejsca z dala od tłumów – to w szczególności trend podczas pandemii. Na bieżąco śledzimy nowe otwarcia hoteli, gdzie zostajemy zapraszani na inspekcje. Nasi agenci to prawdziwi pasjonaci, którzy regularnie czytają czasopisma podróżnicze i rankingi najlepszych hoteli na świecie. Wśród nich znajdziecie zarówno niezwykle ekskluzywne i designerskie obiekty zlokalizowane w drapaczach chmur w Dubaju, jak na przykład słynny Armani hotel, czy też odrestaurowane zabytkowe rezydencje w Prowansji czy też średniowieczne zamki z wodą termalną w SPA, zlokalizowane w sercu Toskanii.

Dla miłośników jazdy konnej polecamy ekskluzywne hacjendy w hiszpańskiej Andaluzji, argentyńskiej Patagonii bądź safari konne w Delcie Okavango w Botswanie. W ofercie biura CARTER® znajdziecie propozycje hoteli idealnych do uprawiania sportów jak np.: kitesurfing na Zanzibarze w hotelu White SandsLuxury Villas & Spa i w St. Regis na Mauritius czy nurkowanie na wyspach jak np.:Mnemba w Tanzanii oraz Soneva Jani na Malediwach. Zanzibar obecnie nie wymaga wyników testów PCR od podróżnych, przez co stał się niezwykle popularnym kierunkiem wakacyjnym.

Jakie kierunki preferują najbardziej wymagający podróżni?

Coraz częściej osoby mieszkające w mieście doceniają naturę, ciszę i totalny relaks na łonie przyrody. Podczas pandemii jednym z najmodniejszych kierunków stały się Malediwy, ze względu na prywatność jaką oferują tamtejsze hotele, krystaliczną i ciepłą wodę w oceanie oraz świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Prawdziwe „perły” na Oceanie Indyjskim, które rekomendujemy dla klientów z zasobnym portfelem poszukującym absolutnej prywatności to prywatna wyspa Fregate Island na Seszelach czy też wspomniany hotel Soneva Jani na Malediwach.

 

FREGATE ISLAND PRIVATE na Seszelach – luksus bez granic

Wyspa Fregate Island Privatei o powierzchni 2 km kw. znajduje się w archipelagu Seszeli. Hotel zlokalizowany na niej składa się z 17 ekskluzywnych rezydencji z basenem. Każda z willi posiada spektakularną lokalizację, zapierający dech w piersiach widok i obsługę osobistego lokaja. Rezydencje zapewniają swoim gościom maksimum prywatności w otoczeniu tropikalnego lasu i oceanu. Na wyspie Fregate znajdziecie 7 niezwykle pięknych plaż, a jedna z nich – Anse Victorin zyskała tytuł najpiękniejszej plaży na świecie według prestiżowego magazynu ‘The Times’. Dodatkowo goście mogą delektować się pysznymi posiłkami w dowolnym miejscu: w zaciszu własnej willi, na rajskiej plaży lub na tarasie zawieszonym na najstarszym drzewie figowym na wyspie. Seszele to urzekająco piękny i prestiżowy kierunek wypoczynkowy, które nadal opiera się fali masowej turystyki.

SONEVA JANI na Malediwach – wakacje w raju

Soneva Jani na wyspie Medhufaru w atolu Noonu to jeden z najbardziej niezwykłych i zarazem ekskluzywnych hoteli na Malediwach. Obiekt oferuje zakwaterowanie w luksusowych rezydencjach usytuowanych na palach na wodzie oraz w willach przy plaży. Każda z nawodnych willi zapewnia widok na prywatną część laguny i dysponuje basenem a z głównej sypialni z przesuwanym dachem Goście mogą podziwiać gwiazdy; niektóre z nich posiadają zjeżdżalnie, którymi można zjechać bezpośrednio do błękitnej laguny.

Poszukujecie idealnego hotelu na Malediwach? Zajrzyj tutaj https://carter.eu/blog/malediwy-luksusowe-wakacje-i-najlepsze-hotele/

Pomyśl marzenie – reszta należy do nas!

By stworzyć swoje obszerne portfolio najpiękniejszych hoteli, statków, jachtów i pociągów na świecie, CARTER® opiera się na opiniach swoich Klientów oraz własnych podróżach. Corocznie do oferty dochodzą nowe, niezwykłe miejsca, w zależności od zapotrzebowania i trendów w turystyce.

Poza pięknymi plażami z białym piaskiem w tropikalnych sceneriach podróżni także doceniają autentyczne miejsca, które oddają lokalny klimat i koloryt. Afryka jest miejscem, gdzie możemy się zaszyć w stylowym namiocie gdzieś nad rzeką Kunene w północnej Namibii, nieopodal Jeziora Turkana w Kenii czy też na zielonych równinach Serengeti w Tanzanii. W tych lokalizacjach trudno mieć zasięg w telefonie lub Internet. To także luksus ale innego rodzaju.

 

 

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym biurze :

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246, travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos