Złomowanie samochodów Darłowo - 792 750 464

Czy zastanawiałeś się kiedyś gdzie możesz zezłomować swój samochód tak, aby zrobić to w sposób legalny i z dbałością o środowisko? Dużo osób podaje się za stacje demontażu pojazdów, a tak naprawdę nie posiada odpowiednich uprawnień na odbieranie starych zniszczonych samochodów. Takie osoby można poznać przede wszystkim w momencie, kiedy zaproponują nam umowę kupna-sprzedaży, zamiast zaświadczenia o demontażu pojazdu.

Osoba prowadząca stację demontażu pojazdu na miejscu przebije dwie tablice rejestracyjne oraz wystawi wszystkie zaświadczenia, dzięki którym będziemy mogli legalnie wyrejestrować nasz zdezelowany samochód. Złomowanie samochodów w Darłowie pod numerem: 792 750 464 ☎ 

Złomowanie aut Darłowo - odbiór pojazdów na szrot

Jedną z firm posiadających uprawnienia do demontażu jest firma JG-moto, która jest w stanie odebrać Państwa samochód i zapłacić za niego gotówką.
Rocznik, rodzaj nadwozia, czy stan pojazdu przeznaczonego na kasację nie ma żadnego znaczenia, dodatkowo taki samochód nie musi mieć ważnego przeglądu technicznego, ani opłaconej składki OC. Jedynym wymogiem jest posiadanie aktu własności wraz z ostatnią umową kupna sprzedaży pojazdu w celu identyfikacji posiadania samochodu.

Jeżeli samodzielnie nie jesteśmy w stanie wydać pojazdu na zezłomowanie, to możemy upoważnić wskazaną przez nas osobę do wydania takiego pojazdu, wzór upoważnienia można wyszukać w internecie. Wzór taki powinien posiadać dane właściciela pojazdu oraz osoby upoważnionej wraz z numerem PESEL oraz serią dowodu osobistego i adresem zamieszkania.

Skup samochodów Darłowo - jak przebiega proces złomowania samochodu?

Jeśli jesteś zainteresowany zezłomowaniem samochodu, to w pierwszej kolejności przygotuj:

  • umowy kupna sprzedaży,
  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • kartę pojazdu,
  • dwie tablice rejestracyjne,
  • dowód osobisty.

 

Dodatkowo proszę upewnić się, że samochód posiada akumulator (nie musi być on sprawny, ale musi znajdować się w samochodzie) oraz samochód musi być na kołach.

W następnej kolejności zadzwoń do nas na numer: 792 750 464 ☎,  aby umówić czas oraz podać nam adres postoju pojazdu. Podczas rozmowy telefonicznej nasz sprzedawca poinformuje o cenie,  jaką możemy zaproponować za samochód oraz umówi ewentualny termin odbioru pojazdu. Jeżeli samochód jest w stanie dojechać do naszej siedziby, to jest to preferowana opcja, możemy wtedy zaproponować większe stawki za złomowanie pojazdu. Nasza siedziba znajduje się w Redlinie 72, kod pocztowy 78-200.

Używane części samochodowe Darłowo - części do pojazdu ze szrotu

Nasza firma sprzedaje także używane części samochodowe do pojazdów różnych marek, sprzedajemy silniki, mosty, skrzynie biegów, drzwi, zderzaki oraz wiele innych części. Numer identyczny jak w przypadku złomowania samochodu.

 

 

 

Powyższy artykuł nie stanowi materiału redakcyjnego. Jest to publikacja na zlecenie.