Pokój, który zapamiętają Twoi goście

W związku z tym, że branża turystyczna rozwija się w Polsce dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze, oczywiste jest to, że hoteli, hosteli czy pensjonatów, gdzie wynajmiemy pokoje, w których możemy się zatrzymać, nie brakuje. To z kolei sprawia, że konkurencja na tej płaszczyźnie jest naprawdę ogromna. Logiczne jest to, że pokoje noclegowe powinny być przede wszystkim komfortowe. Jednakże poza aspektem wygody, warto zwrócić uwagę choćby na wystrój ich wnętrz.



Być może zamiast na tradycyjne rozwiązania, lepiej jest postawić na coś oryginalnego, co gościom momentalnie rzuci się w oczy? Co w tym kontekście moglibyśmy Państwu polecić?

 



Fikuśne lustro dekoracyjne


Jeśli chcemy, aby coś w oczy klientów rzuciło się już na wejściu, warto pomyśleć o oryginalnym lustrze. Doskonale wypada tu designerskie lustro wzbogacone o napis SHOOT. Doskonała propozycja dla tych, którzy poza praktycznością takich elementów wystroju zwracają uwagę na ich lekkość i oryginalność.

 

 



Nietypowy wieszak na ubrania

W pokojach do wynajęcia zabraknąć nie może także i wieszaka na ubrania. Oczywiście możemy postawić na zwykłe wieszaki, ale o wiele lepiej sprawdzi się coś, co adekwatnie pasuje do takiego wynajmu. Na pewno bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie wieszak „Welcome”. Dzięki niemu przybyli goście będą czuli się bardzo ciepło przywitani.

 

Odpoczynek przy basenie lub na plaży 



Wypoczynek na basenie lub plaży to nie tylko zabawa w wodzie. Równie dobrze możemy zrelaksować się, wypoczywając na siedzisku, które na wodzie będzie się utrzymywać. Siedzisko Sitting Bull Pool jak najbardziej nam to umożliwia, choć sprawdzi się także jako zwykły fotel.

 

 


Kompaktowy stolik pokojowy



Jeśli w pokoju nie ma miejsca na stół, niezbędny jest przynajmniej stolik. Większość z nich jest stałych. Jeśli zależy ci jednak na stoliku kompaktowym, który twój gość w każdej chwili będzie mógł złożyć, polecamy stolik MAGIS Aida Table. Poza możliwością składania cechuje go lekkość i opływowy kształt.

 

 

Romantyczny panel ścienny

Czas na coś do pokoju wynajmowanego przez parę, a więc element z iście romantycznej scenerii. Tym razem dekoracja dotyczy ściany takiego pomieszczenia. Jeśli zależy nam na wprowadzeniu odrobiny romantyzmu, wybrać możemy panel ścienny Romance i zamontować go choćby nad łóżkiem.

 

Prosta lampa podłogowa




W każdym pokoju znaleźć się musi także i lampa. Znakomicie tak pod względem praktycznym, jak i wizualnym sprawdzi się tutaj lampa z serii Fluo. Jej prosta budowa i cylindryczny kształt sprawiają, że nadaje się ona zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

 


Dekoracyjne wazony

Wiele dobrego w aspekcie wystroju wnętrz zmienić możemy poprzez wazony dekoracyjne, których na rynku jest zresztą mnóstwo. Zarówno do wnętrz klasycznych, jak i modernistycznych pasować będą szklany wazony Decade.

 

 

Gustowne bloki na noże

Do przygotowania każdego, nawet najmniej skomplikowanego posiłku niezbędny jest nóż. To, gdzie je przetrzymujemy, nie jest tuż takie ważne. No właśnie, czy aby na pewno? Z pewnością zakup gustownego bloku na noże nie jest złym pomysłem. Jeśli mielibyśmy coś Państwu polecić, zachęcamy do przejrzenia oferty firmy Eva Solo.

Oczywiście powyższe przykłady to tylko niektóre z artykułów, które powinny sprawdzić się w pomieszczeniach przeznaczonych dla gości. Stawiając na nie, na pewno wnętrza waszych pomieszczeń nabiorą na wartości. W sklepie rossi.pl  znajdziesz więcej ciekawych inspiracji dla Twojego domu.