Ubezpiecz telefon pracuj komfortowo

Telefon komórkowy to już nie tylko modny gadżet, to niejednokrotnie narzędzie pracy. Obecnie teflony nie służą wyłącznie do odbieranie i wykonywania połączeń głosowych i wysyłania SMS-ów. Smartfony to coraz więcej możliwości na wysokim poziomie technologii. Dzięki smartfonom możliwe są wideokonferencje, swobodne korzystanie z Internetu, wysyłanie i odbieranie maili, a także przechowywanie wielu danych i praca z nimi. Najnowsze telefony komórkowe to mini komputery, które w wielu przypadkach całkowicie je zastępują. Utrata takiego urządzenia w wyniku kradzieży bądź zniszczenia byłaby ogromna stratą. Dlatego warto skorzystać z opcji ubezpieczenia, które pozwoli komfortowo i bez obaw korzystać ze smartfona.

 

Dlaczego warto ubezpieczyć?

Nowoczesne modele telefonów komórkowych są niestety urządzeniami, które w łatwy sposób mogą ulegać zniszczeniu. Przede wszystkim, dlatego, że posiadają duże, szklane ekrany. Smartfony to również urządzenia o dużej wartości rynkowej – szczególnie te najnowsze, dlatego mogą być narażone na kradzieże. Pomimo że ich liczba wciąż spada telefon komórkowy to niejednokrotnie obiekt pożądania złodziei.

 

Ubezpieczenie smartfona od nieszczęśliwych wypadków w prosty sposób rozwiązuje kłopoty, które napotkamy, gdy przytrafi nam się takie zdarzenie. Ubezpieczenie gwarantuje przede wszystkim, że w przypadku zepsucia bądź kradzieży telefonu otrzymasz zwrot kosztów naprawy, bądź równowartość ceny telefonu. Spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa możesz zyskać w bardzo prosty sposób. Taka rekompensata obowiązuje również w przypadku zalania telefonu, co sprawia, że już dłużej nie musisz się bać, zabierać telefon na wakacje.

 

Wiele osób uważa ubezpieczenie za zbędny wydatek i twierdzi, że wystarczy po prostu pilnować telefonu. Jednakże ci, którzy zainwestowali i wykupili polisę, a w następstwie tego otrzymali zwrot kosztów naprawy, gdy smartfon uległ zniszczeniu, niezmiernie doceniają takie rozwiązanie. Cena ubezpieczenia zależy od modelu telefonu i jego wartości rynkowej. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór ubezpieczyciela, rodzaju polisy i zakresu usług, jakie w nią wchodzą.

 

Znajdź dobrego ubezpieczyciela

W naszym kraju ubezpieczeniami telefonów zajmują się przede wszystkim operatorzy, u których telefon wraz z abonamentem możemy kupić. Jednakże powstaje coraz więcej firm, które zupełnie niezależnie od sieci komórkowych takie usługi mają w swoich ofertach. Istnieje również wiele firm ubezpieczeniowych zagranicznych posiadających doświadczenie w polisach na telefony komórkowe Firmy te oferują także ubezpieczenie telefonów na terenie Polski.

 

Ubezpieczyć smartfon można również przez Internet. Znajdziemy tu wiele firm, które od lat ubezpieczają urządzenia elektroniczne i cieszą się dobra renomą i popularnością. Jedna z takich godnych polecenia firm jest Gadget Cover. Ubezpieczyciel ten działa na terenie Wielkiej Brytanii od 1995 roku i jest to najstarszą firma w Anglii, która oferuje polisy na elektronikę. Warto podkreślić, że w Gadget Cover można ubezpieczyć nie tylko telefon komórkowy, ale również tablet, laptop, aparat fotograficzny czy inne urządzenia.

 

W swojej ofercie Gadget Cover posiada pakiety ubezpieczeń, które zaczynają się już od £2.50. Kusząca jest również obecna promocja – przy zakupie ubezpieczenia na rok – jeden miesiąc dostajemy za darmo. Co ważne, w warunkach ubezpieczenia oferowanego przez tę firmę nie istnieje limit liczy szkód, które można zgłaszać w przeciągu trwania polisy. W przeciwieństwie do wielu innych firm Gadget Cover nie ogranicza zgłoszeń do jednego bądź dwóch w ciągu roku.

 

 

Ubezpieczenie telefonu czy to kamery (www), które są narzędziami pracy, to inwestycja w poczucie bezpieczeństwa i brak stresu w przypadku ewentualnych zniszczeń, zalania czy kradzieży. Niewielkie koszty ponoszone, co miesiąc są zdecydowanie warte tego, aby komfortowo korzystać z nowoczesnego telefonu komórkowego. Aby zyskać jeszcze pewność, wybierz dobrego ubezpieczyciela, z wieloletnim doświadczeniem i gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług.