Ubezpieczenie dla biznesów, w których występuje ryzyko związane z pojazdamiRyzyko finansowe, z jakim zmagają się właściciele firm motoryzacyjnych jest naprawdę duże. Jak je zminimalizować?

 Świat motoryzacji to dziś duże prędkości i jeszcze większe pieniądze. Zarówno producenci samochodów, jak i warsztaty, komisy czy salony sprzedaży notują spore przychody. Niestety, ryzyko jest w ich przypadku równie duże, co zyski, a jedna sekunda wystarczy czasem, by firma straciła kilkadziesiąt tysięcy funtów.

 

 Niezbędne ubezpieczenie

By zabezpieczyć się przed takim ryzykiem możemy co prawda ubezpieczyć każde z będących na stanie aut, ale nie zawsze będzie to opłacalne rozwiązanie. Znacznie lepszym okażą się polisy obejmujące nie konkretny samochód, a osobę nim władającą. Na czym polega takie ubezpieczenie? W ofercie których firm je znajdziemy?

 

Motor Trade Insurance

Właśnie taką ochronę zapewnia ubezpieczenie Motor Trade Insurance oferowane przez brytyjską firmę Insurance Factory. Dostępna na Wyspach polisa adresowana jest przede wszystkim do właścicieli komisów samochodowych i salonów sprzedaży, warsztatów naprawczych oraz firm dysponujących sporą flotą pojazdów. Warunkiem skorzystania z oferty jest wiek. W chwili zawarcia umowy, ubezpieczony powinien mieć skończone przynajmniej 25 lat.

 

Na czym to polega?

Jak już wspomnieliśmy, polisa chroni nie pojazd, a jego kierowcę, mechanika, który przy nim pracuje lub całą firmę. Dzięki temu obejmuje również szkody powstałe podczas jazd testowych, pokazów aut czy ich transportu samochodu do klienta. A wszystko to w ramach jednej, stosunkowo niskiej opłaty.

 

Czemu warto?

Właśnie cena jest podstawowym atutem oferty przygotowanej przez Insurance Factory. Polisa pozwala zoptymalizować koszty i sprowadzić je do jednej składki. Ubezpieczenie, którego szczegóły dostępne są na stronie www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance dobrze wypada też w porównaniu z ofertami innych firm.

 

Cztery dekady doświadczenia

 

Brytyjskie towarzystwo z firmami motoryzacyjnymi współpracuje już bowiem od czterdziestu lat, dzięki czemu wypracowało własne, unikalne rozwiązania. A te pozwalają mu zaproponować swoim klientom stawki nawet o połowę niższe niż konkurencja. Rzecz jasna przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi i likwidacji szkód.