Podaruj jej emocje

Latem mamy więcej odwagi, rzucamy się w wir przygód i wakacyjnych przyjemności. Właśnie dlatego to najlepszy moment na spróbowanie nowych doznań, naukę czegoś ciekawego czy spełnienie marzeń. Jeśli w tym czasie bliska Ci kobieta obchodzi urodziny, imienny, zbliża się rocznica związku lub małżeństwa albo po prostu chcesz sprawić niespodziankę swojej partnerce podaruj jej coś więcej niż kolejny przedmiot – sprezentuj jej niezwykłe doznania, emocje. Prezent dla dziewczyny w postaci lotu, kursu czy relaksu będzie niezwykłym przeżyciem, które na długo pozostanie w jej pamięci.

 

Relaks i uroda

Twoja partnerka dużo pracuje, poświęca się pasji lub rodzinie? Koniecznie sprezentuj jej wyjście do salonu kosmetycznego, SPA albo groty solnej. Nie tak nie relaksuje, jak dobry, profesjonalny masaż, dlatego bez wątpliwości każda kobieta ucieszy się z takiego podarunku. Do wyboru mamy szereg zabiegów na twarz, plecy, dłonie czy całe ciało. Na prezent dla dziewczyny warto wybrać coś niecodziennego, jak np. zabieg czekoladowy, masaż kamieniami czy też zakupy ze stylistką, które jak wiadomo skutecznie poprawiają kobietom humor.

 

Nauka czegoś nowego

Niektóre kobiety wciąż łakną wiedzy i szukają możliwości do zdobycia nowych umiejętności, lub właśnie rozpoczęły przygodę z wyjątkową pasją? Nic ich wtedy tak nie uszczęśliwi, jak kurs czy warsztaty. Do wyboru mamy szereg bardzo ciekawych spotkań: kurs gotowania, sushi, baristy, rysunku, gry na instrumentach, w tenisa czy jazdy konnej. Takie warsztaty możemy bez problemu dopasować do zainteresowań ukochanej. Obok klasycznych kursów warto przejrzeć też te bardziej oryginalne, uczące niecodziennych umiejętności, jak np. kurs slackline czyli chodzenia po taśmie, warsztaty filcowania, gry w brydża czy złotnictwa.

 

Rozrywka

Prezent dla dziewczyny może też być po prostu przyjemnym spędzeniem czasu podczas górskiej wspinaczki, odkrywaniu polskich miast czy wzięcia udziału w mini-grach plenerowych. Spędzony w taki sposób dzień pozwoli się odprężyć, zapomnieć o troskach i obowiązkach, a całkowicie zrelaksować oraz odpocząć. Często jest tak, że nie znamy zakamarków miasta, w którym mieszkamy od lat. Taka wycieczka otrzymana w prezencie będzie doskonałą okazją do poznania okolicy, ale także spędzenia wspólnie czasu. Może to być także krótki wyjazd, np. weekend spędzony w żaglówce czy emocjonująca wycieczka do nieodkrytych miejsc.

 

Dla odważnych

Być może zawsze marzyła, aby wzbić się w przestworza, polatać paralotnią, balonem lub helikopterem albo zupełnie oryginalnie wnieść się w tunelu aerodynamicznym? W takim wypadku nie pozostaje nic innego, jak spełnić te życzenie i podarować jej jeden z ciekawych lotów. Może to być zwiedzanie miast z lotu ptaka, romantyczna lampka szampana w balonie lub pełen emocji przelot paralotnią. Prezent dla dziewczyny odważnej oraz pewnej siebie w postaci takiej atrakcji będzie strzałem w dziesiątkę! Przykładowe loty można zobaczyć tutaj: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niej.

 

Sportowe emocje

Pamiętajmy, że wybierając prezent powinien być on dopasowany do zainteresowań lub skrytych marzeń kobiety. Jeśli nasza partnerka jest miłośniczką sportów i aktywni spędza swój wolny czas to bez wahania możemy podarować jej kurs nauki nowej dyscypliny. Właściwie może to być wszystko: pływanie, jazda konna, sporty zimowe, golf lub taniec brzucha. Prezent dla dziewczyny aktywnej na zajęciach fitness w postaci zumby, tańca lub jogi także będzie ciekawym urozmaiceniem. A gdy sami jesteśmy chętni możemy podarować kurs tańca w parach, aby razem uczestniczyć i razem świetnie się bawić na sali szkoleniowej.

 

We dwoje

Oczywiście prezenty, które możemy wykorzystać we dwoje są także jak najbardziej wskazane. Może to być romantyczna kolacja lub nocleg w wyjątkowym miejscu, ale również masaż dla dwojga czy wspólny kurs, warsztaty albo sesja zdjęciowa w oryginalnej stylizacji. Dotrzymywanie sobie towarzystwa sprawi, że nie tylko umocnimy więzi, ale też będziemy się dopingować, motywować oraz dzielić sukcesy.

 

Pamiętajmy, aby uważnie słuchać potrzeb i marzeń swojej partnerki, dzięki temu w prosty sposób znajdziemy upominek, który zapamięta na całe życie.