Bank odmówił nam pożyczki - co możemy zrobić?


W życiu spotykają Cię różne sytuacje. Czasem zaplanowane, lecz niedopilnowane, kiedy indziej spontaniczne, ale wymarzone. Wszystkie warte są przeżycia. Szkoda odkładać na bliżej nieokreśloną przyszłość coś, co musisz zrobić teraz. Musisz, bo chcesz. Bo spełniasz marzenia. Swoje lub czyjeś.

 

Urodziny dziecka, wyjazd z partnerem na weekend, remont mieszkania. Oczywiście możesz kupić resoraka zamiast zestawu superklocków, na który Twoje dziecko choruje od miesięcy. Oczywiście możesz spędzić weekend w domu, oglądając filmy w telewizji i oczywiście możesz powiesić obrazek na ścianie, zamiast pomalować ją na pomarańczowo. Oczywiście zawsze możesz oszczędzać i zastanawiać się nad substytutem każdego marzenia. Jednak gdzie w tym wszystkim Twoje szczęście?

 

Brak zdolności kredytowej

Przypadki chodzą po ludziach. Czasem z Twojej winy, czasem nie. Fakt jest faktem – nie masz zdolności kredytowej. Żebyś nie wiem, co robił, żaden bank nie udzieli Ci pożyczki, bo widzi w Tobie oszusta, nierzetelnego klienta, wreszcie po prostu nie widzi zarobku. A przecież wcale tak nie jest. To Twój były wspólnik wpisał Cię na listę nierzetelnych klientów. Albo w autobusie ukradziono Ci dowód, co zauważyłeś dopiero po paru dniach. O te kilka dni za późno.

Brak zdolności kredytowej nie musi oznaczać braku dostępu do pożyczek. Mało tego: pożyczka nie musi oznaczać biurokracji i długiego czasu oczekiwania. Na www.zaplo.pl możesz bez problemów złożyć wniosek o pożyczkę online i za parę chwil zacząć realizować marzenia.

 

Kto może otrzymać pożyczkę i jak się o nią ubiegać?

Zacznijmy od drugiego pytania. Nie musisz się o nic ubiegać. Wystarczy, że wypełnisz wniosek. A pierwsze pytanie? Odpowiedź jest równie prosta – każdy, kto jest pełnoletni. Dlaczego? Bo każdy ma prawo spełniać marzenia i realizować swoje pasje.

 

Czym charakteryzuje się pożyczka online?

Pożyczki przez Internet to wygodne rozwiązanie, wychodzące naprzeciw ludziom zapracowanym lub niemobilnym. Na stronie internetowej wypełniają wniosek, podając swoje dane, a pieniądze, o które wnioskowali, w kilka chwil trafiają na ich konta. Kwota pożyczki zależy od potrzeb pożyczkobiorcy i jego możliwości spłacania. Dlatego na stronie udostępniono pożyczkobiorcom suwak pozwalający określić wysokość raty w zależności od wysokości kredytu i długości spłaty. Pozwala on samodzielnie, bez wychodzenia z domu zaplanować wydatki i rozważyć możliwości pożyczki. Szybka pożyczka online to najwygodniejsze rozwiązanie kredytowe na rynku.

Dlaczego jest aż tak wygodne? Zarówno pożyczką, jak i jej późniejszą obsługą zarządzasz z fotela we własnym domu. Otrzymujesz swoje prywatne konto z dostępem do Profilu Klienta, gdzie na bieżąco, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu masz wgląd w szczegóły Twojej pożyczki i terminy jej spłaty. Jednak to nie wszystko. O zbliżających się terminach Zaplo informuje Cię zawsze, więc nie musisz się bać, że zapomnisz o spłacie raty. Mało tego! Gdy spłacisz swoje zobowiązania, już nazajutrz będziesz mógł otrzymać kolejny zastrzyk gotówki.