iPhone 8 - największe nowości w tym modelu.

W nowym bardzo oczekiwanym przez wielbicieli tego modelu, największą nowością będzie być może potrójny, aparat fotograficzny: standardowy, model 5-1, 5-2 OLED. Jednak, nie wiadomo na ile to będzie prawda, i jaki model będzie trzeba nabyć. Portale głoszą, że w tą funkcje będzie wyposażony jedynie większy. Co za tym idzie, to oczywiście dużo więcej gotówki do wydania. Jest to wariant pesymistyczny, jeśli chodzi o Iphona8. Ale jest inną opcją jest, że mimo wszystko ten aparat trafi do każdego Iphona8. Będzie to zupełnie inny moduł, jeśli chodzi o innowacyjność. Wyróżnikiem ma być stabilizacja obiektywu, jak również zwiększenie jakości robionego przez nas zdjęcia.

 

Na czym polega ładowanie indukcyjne?

 Kolejną ciekawą rzeczą może być opcja, ładowania indukcyjnego. Apple, ma już kilka patentów. Na przestrzeni lat zainteresowano się Apple Watchu , być może ta właśnie opcja zostanie wykorzystana, jeśli tylko uda się ją wprowadzić. Ta technika, zdaniem specjalistów w dziedzinie elektroniki, jest jedną z lepszych. Krytykowana jest ta metoda, która polega na ładowaniu urządzenia za pomocą fal radiowych , ze względu na utratę energii oraz przesyłanie fal pomiędzy jednym odbiornikiem, a nadajnikiem nie należy do łatwych. Jest to dość mało korzystne. W ciągu kilkunastu lat, jednak wiele spraw związanych z ładowaniem zmieniło się na lepsze. Apple zawarło porozumienie z Lite- On na dostarczenie niektórych części podzespołów, związanych z bezprzewodowym ładowaniem. Tak, aby stało się dużo łatwiejsze. Trzeba było w takim wypadku zastosować przetwornice napięcia prądu przemiennego, na prąd stały. Taka zmiana była najbardziej produktywna. Jednak, niektórzy twierdzą, że kupowanie przetwornic od producenta, nie jest konieczne.

 

Więcej informacji o iphone 8 na blogu.

 

Czy takie ładowanie jest korzystne?

Na zwykłe ładowanie nie będzie miała wpływu obudowa produktu, który kupujemy. Nie zależenie od tego, czy będzie ona aluminiowa czy plastikowa. Jednak, przy ładowaniu indukcyjnym, musi być z innego materiału. Możemy mieć jedynie nadzieje, że ta innowacja nie wpadnie w ręce konkurencji.