Kurierem czyli lotem błyskawicy

 


Nadać paczkę – jak to łatwo powiedzieć. Jeśli miałeś do czynienia z nierzetelnymi firmami kurierskimi, na pewno wiesz jak ważne jest to, żeby kurier i przewoźnik spełniali najwyższe standardy etyczne. KurierNetPlus współpracuje wyłącznie z takimi podmiotami.

 

 

Kurier DHL – jak wysyłać taniej przesyłki?

Jeśli twoja praca wiąże się z koniecznością wysyłania znacznej ilości przesyłek do klientów, na pewno docenisz fakt, że nie musisz już przeszukiwać internetu w poszukiwaniu najtańszych ofert. Że nie tracisz czasu na ustalanie, która firma kurierska działa najszybciej i najrzetelniej. Zrobiliśmy to za ciebie.

Tworząc platformę kurierską KurierNetPlus podjęliśmy współpracę z najbardziej uznanymi firmami w branży. Od dziś możesz w ciemno zaufać naszym partnerom: każdy z nich jest rzetelny i daje gwarancję, że twoja przesyłka dotrze do celu w nienaruszonym stanie i wskazanym terminie. Jeśli zaś masz swoje preferencje, a do naszej firmy przyciąga cię wyłącznie fakt, że oferujemy kompleksowe usługi i jedną zbiorczą fakturę na koniec miesiąca, korzystaj nadal z usług ulubionych firm kurierskich – kurier DHL albo kurier UPS trafią do ciebie także wtedy, gdy zdecydujesz się nadać przesyłkę wprost z naszej strony internetowej.

 

KurierNetPlus – Oferta dla firm i klientów indywidualnych

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych oraz firm. Każdy nadawca loguje się indywidualnego panelu, którego wypełnienie zajmuje kilka minut. Wszystkie dane wprowadzone do systemu znacznie przyspieszają czas nadania przesyłki. Kurier pojawi się tak szybko jak to możliwe i przesyłka ruszy w drogę.

Paczka, niewielka koperta, niestandardowa przesyłka specjalnego przeznaczenia, przesyłka paletowa – pracownicy firm kurierskich zrzeszonych na platformie KurerNetPlus zadbają o to, żeby nasi klienci odczuli różnicę między nadawaniem paczek, listów czy bagaży przez pocztę i przez firmę specjalizującą się w błyskawicznym dostarczaniu przesyłek. Naszym priorytetem jest czas. Dbamy też o to, żeby powierzane nam przesyłki były maksymalnie bezpieczne – nam nie zdarzają się zaginięcia czy uszkodzenia.

 

Przyjazny system on-line

Logując się do systemu KurierNetPlus możesz śledzić status swojej przesyłki. Masz wgląd w historię twojej współpracy z naszą firmą: nie musisz prowadzić osobnych notatek dotyczących swoich przesyłek. Wszystkie informacje znajdziesz w swoim indywidualnym panelu klienta. Jeśli cokolwiek zwróci twoją uwagę, kontaktujesz się z nami i natychmiast rozwiązujemy problem.

W ramach systemu możesz skorzystać z licznych rozwiązań dedykowanych branży e-commerce: książki adresowej czy integracji swojego sklepu z naszą platformą. Współpraca z KurierNetPlus to nie tylko relacje związane z nadawaniem przesyłek, to także znaczne ułatwienie w prowadzeniu biznesu on-line. Jeśli dla twoich klientów najważniejszy jest czas realizacji przesyłki, tylko sprzęgnięcie twoich usług z naszą platformą zagwarantuje ci ekspresowe tempo jej dostarczenia.

 

Najtaniej, najszybciej, najsprawniej

 Naszym celem jest maksymalne usprawnienie i uproszczenie sposobu nadawania wartościowych przesyłek, które powinny trafić do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie. Współpraca wielu podmiotów branży kurierskiej gwarantuje, że na platformie www.kuriernetplus.pl wykorzystujemy rozwiązania techniczne i logistyczne sprawdzone przez wielu parterów w wielu sytuacjach. Nasi kurierzy i przewoźnicy równie sprawnie i skutecznie działają na terenie Polski jak w wielu krajach europejskich.

Ubezpieczone przesyłki krajowe i zagraniczne trafiają do adresatów w nienaruszonym stanie. Tylko w KurierNetPlus im więcej wysyłasz, tym prędzej zaoferujemy ci Cennik Krajowy Premium albo nakreślimy specjalny plan zniżek dla przesyłek zagranicznych.

Wejdź na naszą stronę internetową, zaloguj się, wypełnij formularz, złóż zlecenie i czekaj na kuriera. Właściwie już może z uznać, że nadałeś bieg sprawie. Jeśli jesteś właścicielem e-sklepu, twoi klienci będą zaskoczeni szybkością realizacji przesyłki.

Jeśli jesteś klientem indywidualnym, twój kontakt z platformą kurierską może skutkować niechęcią do korzystania w przyszłości z usług jakichkolwiek innych podmiotów trudniących się dostarczaniem przesyłek. Tanie i rzetelne usługi kurierskie są nie do przecenienia – zaufanie to w naszych czasach towar deficytowy…