Ulotki, skuteczne narzędzie marketingu.


Ulotki są nadal skutecznym i popularnym elementem kampanii informacyjnych i marketingowych. Warto jednak podejść do ich druku i projektowania nowocześnie oraz skrupulatnie zaplanować sposób dystrybucji, by nie trafiły od razu do kosza. Wielu konsumentów jest bowiem bombardowanych ulotkami i przez to przestają być skuteczne.

 Ulotka – wizytówka twojej firmy i produktu

Przede wszystkim ulotka powinna się wyróżniać. Inaczej trafi na zbędną makulaturę a zainwestowane w jej produkcje pieniądze do kosza. Aby skutecznie wykorzystać ulotkę musi być perfekcyjnie wykonana i dobrze zaprojektowana. Szukając drukarni, która zajmie się produkcją naszych ulotek zwróćmy uwagę, by była to firma nowoczesna z odpowiednim bogatym parkiem maszynowym i załogą stworzoną ze specjalistów. Taką firmą jest na przykład drukpolska.pl. Dysponuje ona zapleczem zapewniającym kompleksową obsługę poligraficzną naszego produktu. Wygodny system zamówień z czytelnym interfejsem pozwoli dobrać ilość i format ulotek odpowiedni do naszych potrzeb, a terminowa realizacja zamówienia pomoże w odpowiednim planowaniu kampanii reklamowej, której częścią będzie ulotka. Ważna jest także cena usługi skorelowana ściśle z jakością druku co jest możliwe dzięki optymalizacji kosztów. Dlatego w drukarni drukpolska.pl otrzymujemy możliwie najwyższej jakości produkt po możliwie najniższej cenie. Ponadto dzięki szerokiemu asortymentowi innych materiałów reklamowych jakie oferuje drukpolska.pl takich jak kalendarze reklamowe, segregatory, kołonotatniki, clipboardy, puzzle, papier firmowy, czy plakaty możemy jednym zamówieniem obsłużyć kompleksowo całą kampanię marketingową czy też po prostu odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Przedłuż życie ulotki

Wiele firm rezygnuje z ulotek, ponieważ nie wierzą w ich skuteczność. Konsumenci są zmęczeni wciskanym im na każdym kroku papierem i często ulotki lądują w koszu. Warto wyróżnić ulotkę doskonałą jakością i ciekawym projektem. Jeśli będzie ona pełniła rodzaj bonu rabatowego czy też dołączymy do niej kupon zniżkowy możemy mieć pewność, że klient chętniej ją zatrzyma. Warto też postawić na ciekawszą formę na przykład ulotki składane dostępne w drukarni drukpolska.pl. Pozwoli to na uatrakcyjnienie formy przekazu oraz zawarcie bogatszych treści o naszej usłudze czy produkcie. Jeśli dołączamy ulotkę do zakupów lub wrzucamy do skrzynek pocztowych warto umieścić ją w kopercie. Jeśli to możliwe dołączyć do niej mały upominek na przykład mini cukierek, próbkę produktu lub dodatkowy kupon rabatowy.