Kosze delikatesowe dla firm pomysł na udany upominek biznesowy
Chcesz obdarować kontrahentów, klientów lub pracowników udanym upominkiem? W takim przypadku wybierz kosze delikatesowe. To udana propozycja na każdą okazję!

 

Przekazywanie sobie upominków w biznesie to nie tylko wyraz podziękowania i wdzięczności, ale również niesie to ze sobą szereg korzyści. Gdy wręczamy podarunki, dajemy poznać się jako firma przyjazna i otwarta, której zależy na satysfakcji swoich klientów, partnerów biznesowych czy pracowników. Dzięki upominkom możemy ulepszyć swój wizerunek w branży, możemy być zapamiętani na dłużej i dzięki temu osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Gdy chcemy wręczyć upominek w biznesie, bardzo często pojawia się pytanie – co tak naprawdę powinniśmy wybrać? Dobry podarunek powinien być dość uniwersalny, nie powinien być zbyt osobisty, powinien być obfity, a przy tym powinien pasować do okazji. Te wymagania doskonale spełniają kosze delikatesowe dla firm, które możemy obecnie zakupić jako gotowe i od razu je wręczyć.

 

Co pysznego znajdziemy w koszach delikatesowych?

Firmy, które zajmują się przygotowywaniem koszów delikatesowych, mają najczęściej w swojej ofercie pełną gamę różnych kompozycji do wyboru. Różnią się swoją zawartością oraz ceną, dlatego możemy dobrać je indywidualnie w zależności od tego, komu i z jakiej okazji chcemy je wręczyć.

 Firma Nobilia, która specjalizuje się w tworzeniu takich właśnie upominków, posiada w swojej ofercie różnorodne kosze delikatesowe. Są to kosze świąteczne przeznaczone na Wielkanoc oraz Boże Narodzenie, kosze prezentowe z herbatą, kawą, alkoholem, kosze z polskimi specjałami, zestawy związane z konkretną porą roku, na przykład na wiosnę lub zimę. Możemy się także zdecydować się na kosze z luksusowymi markami delikatesowymi takimi jak Marek Kondrat poleca Wine & Gifts, Skład Praski Specyjały & Spirytualia, Choco Maya czy Mielżyński Selection.

W koszach możemy znaleźć, w zależności od ich rodzaju, różnorodne słodycze takie jak cukierki, czekolady, ciasteczka, drażetki, bakalie i orzechy, kawy, herbaty, alkohole jak wina, whisky, nalewki, ponadto produkty regionalne czy tradycyjne, na przykład konfitury. Oprócz tego kosze mogą być uzupełnione o różne drobne podarunki związane z okazją, na przykład kurczaczki i czekoladowe jajka na Wielkanoc, bombki na Boże Narodzenie.

 

Kosze upominkowe – warto przygotować je samemu czy kupić jako gotowe?

Generalnie firmy najczęściej decydują się na zamawianie gotowych koszów upominkowych – to zdecydowanie najprostsze rozwiązanie, ponieważ wystarczy wtedy wybrać tylko kosze z listy i dokonać zamówienia. Kosze w wyznaczonym terminie będą dostarczone pod wskazany adres. Będą od razu zapakowane, dlatego możemy bez żadnych dodatkowych czynności wręczyć je osobom, do których mają trafić.

Co więcej, zamówienie gotowych koszy wcale nie jest związane z wysokimi wydatkami. Ceny najczęściej porównywalne są do wydatków, które musielibyśmy ponieść przy zakupieniu wszystkich produktów oraz elementów dekoracyjnych osobno. Warto więc już teraz zapoznać się z różnymi propozycjami i złożyć swoje zamówienie!