Manicure hybrydowy wizytówką kobiety

Niektórzy mówią, że po wyglądzie dłoni oraz butów są w stanie ocenić drugiego człowieka. Być może to nieco stereotypowe myślenie, ale często właśnie kierujemy się kryterium higieny, dbania o wygląd czy też elegancji przy wyborze znajomych. Szczególnie obecnie to, jak wyglądamy, w znaczący sposób wpływa na karierę, sposób traktowania przez innych oraz zawierane relacje. Ta powierzchowność to oczywiście pierwszy krok to znajomości, ale może być decydujący. Kobiety traktują dłonie i paznokcie jako swoistą wizytówkę, której poświęcają czas, uwagę i pieniądze.

 

Jak zrobić ciekawy manicure?

Manicure hybrydowy http://www.misteromilano.pl/ to idealny pomysł na piękny i trwały kolor na paznokciach. Od tradycyjnego różni się przede wszystkim tak zwanym „mokrym efektem”, czyli wrażeniem, że paznokcie są świeżo zrobione. To pierwszy rzut oka, bo oczywiście technologia hybrydy pozwala osiągnąć dużo więcej niż tradycyjny lakier. Najważniejszą zaletą tego typu manicure jest jego trwałość. Dobrze położony potrafi się utrzymać na paznokciach przez kilka tygodni – przy czym wymaga uzupełnień na odrostach i ewentualnych odpryskach. Cały ten nieprzeciętny efekt jest możliwy dzięki specjalnym lakierom, technice kładzenia warstw oraz lampach UV, które utwardzają poszczególne preparaty. To lampa sprawia, że całość jest tak odporna na zarysowania i uszkodzenia i pozwala się cieszyć pięknymi paznokciami przez tygodnie.

Dlaczego warto zrobić sobie hybrydy?

To idealne rozwiązanie szczególnie dla kobiet zapracowanych, które nie mają czasu co kilka dni powtarzać całej procedury „robienia paznokci”. Dobry zestaw hybrydowy pozwala zrobić pazurki nawet na kilkunastodniowy urlop bez stresu o nieestetyczny wygląd po kilku dniach. Kolejnym ważnym aspektem jest to, na co panie coraz częściej zwracają uwagę. Jest to metoda zdecydowanie bezpieczniejsza dla płytki niż tradycyjny lakier. Hybryda nadaje paznokciom twardość i nie musimy obawiać się przypadkowego złamania czy uszkodzenia paznokcia. Poza tym efekty, które można uzyskać różnymi kolorami, czy też wykorzystując cyrkonie, naklejki na paznokcie lub wzorki, są zdumiewające.


Na dobrą sprawę najważniejszą rzeczą przy robieniu hybrydy są sprawne ręce i doświadczenie manicurzystki. To ona będzie wiedziała, jakie bazy, lakiery czy utwardzacze sprawdzą się na paznokciach, a które mogą je na przykład odbarwić. Ona też pomoże przy odrostach, które mogą być irytujące, jeśli paznokcie rosną szczególnie szybko. Pomimo tego że polecamy profesjonalne salony, to ten rodzaj manicure można również wykonać samemu w domu. Jest to nieco bardziej skomplikowane niż tradycyjne malowanie paznokci, ale szybko można dojść do wprawy.