7 wyjątkowych gadżetów promocyjnych na tegoroczne Święta. Warto już się za nimi rozejrzeć


Myślisz, że do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze sporo czasu? Cóż, przecież ledwie minęły wakacje… Jednak wszyscy doskonale wiemy, jakiego rozpędu i intensywności nabiera czas poprzedzający święta. Dlatego w kwestii gadżetów promocyjnych i upominków świątecznych dla klientów powinieneś pomyśleć już dzisiaj. Dla ułatwienia przedstawiamy 7 ciekawych produktów, które będą w tym roku najlepszym świątecznym upominkiem reklamowym. Zamów je w swojej agencji.

1. Nieco klasyki, czyli świąteczne torby, worki prezentowe i skarpety

A wszystko to oczywiście opatrzone wyraźnym logo Twojej firmy lub firmy Twojego klienta. Czas świąteczny sprawia, że każdy kieruje swoją uwagę na prezenty. A jeśli prezenty, to musi być także ich odpowiednia oprawa. Filcowe skarpety i torby na prezenty, ozdobione estetycznymi, świątecznymi aplikacjami to upominek zarówno praktyczny, jak i niezwykle poszukiwany w okresie przedświątecznej gonitwy.

2. Coś na rozgrzewkę, czyli kubki termiczne i termofory

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo polubiliśmy możliwość wyjścia z domu z kubkiem gorącej kawy lub rozgrzewającej herbaty. Wygodnie, a zarazem stylowo. Kubki termiczne stanowią bowiem rozwiązanie wyjątkowo sprawnie łączące funkcjonalność i estetykę. Klienci z pewnością także docenią tego rodzaju rozwiązanie. W połączeniu z praktycznym, atrakcyjnym termoforem – idealne.

3. Maskotki, filcowe breloki i ozdoby choinkowe, czyli drobiazgi uniwersalne

Co łączy gadżety w postaci pluszowych maskotek, filcowych breloków i ozdób choinkowych? Przede wszystkim ich uniwersalny charakter, który z pewnością przypadnie do gustu absolutnie każdemu klientowi.

4. Trochę ciepła i światła, czyli zestawy świec, zapalarki i zapalniczki

Jesienno – zimową porą wszyscy zdecydowanie chętniej sięgamy po ciepły, nastrojowy blask świec. Klienci także. Dlatego zestawy świec o wyjątkowym zapachu, czy interesującym kształcie to znakomity pomysł na świąteczny prezent reklamowy.

5. Akcesoria do wina zawsze mile widziane

Jeśli poszukujesz upominków reklamowych z klasą, postaw na akcesoria do wina – designerskie stojaki, praktyczne zestawy do otwierania i przechowywania wina, wygodne torby na butelkę. A po te interesujące rozwiązania i kolejne inspiracje w zakresie upominków promocyjnych, zajrzyj na inspirion.pl.

6. W podróż z logo firmy, czyli torby i plecaki

Torby podróżne, walizki, plecaki, a także mniejsze torby - organizery i kosmetyczki – wszystko to z pewnością można zaliczyć do topowych produktów reklamowych szczególnie mile widzianych przez klientów. A wraz z nimi podróżuje logo Twojej firmy lub firmy Twojego klienta!

7. Akcesoria biurowe i terminarze, czyli coś z ponadczasowej klasyki

Święta to także czas zbliżającego się Nowego Roku, a ten warto sobie dobrze zaplanować. Akcesoria biurowe, kalendarze, terminarze – wszystko to będzie stanowiło znakomity upominek reklamowy. Mile widziany u progu Nowego Roku.