Używane auto na kredyt gdzie dostać finansowanie?


W świadomości większości Polaków do dziś funkcjonuje przekonanie, że w salonie samochodowym dostaniemy jedynie nowe auto na kredyt, a po kredyt na auto używane musimy albo udać się do banku, albo skorzystać z oferty sieci komisów samochodowych. Nic bardziej mylnego – dziś w salonie u dealera otrzymamy także kredyt na auto używane. Zobacz, co warto wiedzieć o tego typu kredycie!

 

 

Używane auto na kredyt z salonu? To możliwe!

Taką ofertę ma dla klientów m.in. Grupa Volkswagen (czyli marki: Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi i Porsche). Aktualny przegląd samochodów używanych znajdziesz na platformie internetowej tzw. Auto Aukcji. Z platformy tej możesz skorzystać, jeśli interesuje cię zarówno auto na kredyt, jak i zakup pojazdu za gotówkę. Samochody używane w ofercie platformy Auto Aukcji dostępne są do zakupu w salonach Grupy Volkswagen lub online.

 

 

Specjalna oferta – auto na kredyt

Samochody z tej oferty, mimo że używane, zostały bardzo dokładnie sprawdzone w autoryzowanych serwisach Grupy Volkswagen, dzięki czemu nie musisz obawiać się zakupu kota w worku. Z kolei Volkswagen Financial Services przygotował specjalną ofertę kredytu na auta używane z tej puli. Otrzymać ją można podczas wizyty w salonie. Atuty takiego kredytu to:

  • Na pierwszym miejscu: atrakcyjne oprocentowanie kredytu na samochód.
  • Decyzja kredytowa w krótkim czasie.
  • Formalności ograniczone do niezbędnego minimum.
  • Wygoda i oszczędność czasu, dzięki możliwości załatwienia wszystkich kwestii w jednym miejscu, czyli w salonie dealerskim.
  • Promocyjna oferta cenowa na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

 

Używane auto na kredyt na przedłużonej gwarancji

W salonach Grupy Volkswagen można kupić używane auto na kredyt, a dodatkowo zapewnić mu gwarancję. Wystarczy skorzystać z Programu „Gwarantowane auto”, który jest ubezpieczeniem przedłużonej gwarancji dla aut używanych. W ramach Programu koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń. Co dzięki temu zyskujemy?

  • Jako główny punkt: jesteśmy chronieni przed ponoszeniem nieoczekiwanych wydatków po upływie fabrycznej gwarancji na auto.
  • Podobnie jak wyżej, w przypadku kredytu – wszystko załatwiamy w jednym miejscu, dzięki kompleksowej obsłudze w salonie.
  • Mamy uproszczone procedury, zarówno przy zawarciu polisy ubezpieczenia, jak i przy zgłaszaniu, a następnie – rozliczaniu szkód.
  • Profesjonalnie wykonane naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi marek samochodowych należących do Grupy Volkswagen również nie są do przecenienia. Obowiązują na terenie krajów Unii Europejskiej i obejmują także Szwajcarię i Norwegię.
  • Zwykle z naprawami w ASO łączą się też inne korzyści: takie naprawy są wykonywane wyłącznie przy użyciu oryginalnych części zamiennych, a przy tym w pełni zgodnie z technologią producenta pojazdu.

 

 

Ubezpieczenie z kredytem

Dzięki ofercie Volkswagen Financial Services, biorąc kredyt na auto w salonie dealerskim, wszystkie formalności związane z finansowaniem (w tym także ubezpieczenie pojazdu) załatwisz w jednym miejscu – w salonie. Firma, obok kredytów, oferuje bowiem także sprawdzone i korzystne pakiety ubezpieczeniowe, w których skład mogą wchodzić ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance, a także ubezpieczenie ochrony prawnej, bagażu, utraty zniżek, szyb oraz od szkód wynikających z nierówności na drodze. Wykupując ubezpieczenie pojazdu w Volkswagen Financial Services, klient ma zagwarantowane usługi serwisowe z wykorzystaniem jedynie nowych i oryginalnych części zamiennych. Atrakcyjnym elementem w ofercie jest także dodatkowe 5% zniżki na polisę przy zawieraniu umowy ubezpieczenia dla samochodów z Grupy Volkswagen regularnie serwisowanych w ASO.