Ekspresowe wysyłki poza granice kraju


Wysyłanie paczek poza granice kraju jest dzisiaj bardzo proste, bo wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Korzystając z serwisu wysyłkowego, można nadać paczkę do Anglii, bądź innych krajów zyskując pewność, iż szybko dotrze do adresata.

 

 

W jaki sposób nadać paczkę?
W zależności od potrzeb można wysłać przesyłkę:
      - tradycyjnym transportem drogowym. Czas dostawy w takim przypadku wynosi około czterech dni
      - transportem drogowo-lotnicznym z czasem dostarczenia wynoszącym około trzech dni
      - transportem lotniczym ekspresowym. Przy wyborze tej opcji paczka trafia do adresata w ciągu jednego do dwóch dni.

Oczywiście czas ten może ulec zmianie i nieco wydłużyć się, zwłaszcza jeśli warunki pogodowe nie będą sprzyjające.


Monitorowanie nadanej przesyłki
Decydując się na wysłanie paczki poprzez serwis wysyłkowy można mieć pewność, iż dotrze na czas do adresata. Dodatkowo można na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się akurat przesyłka, gdyż mając numer nadania, można poprzez aplikację monitorować ją, aż do czasu, gdy zostanie odebrana. Jest to bardzo wygodna opcja, jaką udostępnia serwis wysyłkowy, bo nadając wartościowe przedmioty, nie trzeba martwić się, że paczka nie dotrze.


Ile trzeba zapłacić za wysłanie paczki?
Serwis wysyłkowy oferuje konkurencyjne ceny, więc nie warto kusić się na tradycyjne usługi kurierskie i przepłacać. Ceny wysyłki uzależnione są głównie od wagi i wielkości paczki.
Bez problemu można wysyłać:
    - przesyłki listowe, dokumenty itp.
    - przesyłki paletowe
    - tradycyjne paczki


By dokonać wstępnej wyceny przesyłki należy podać wagę paczki oraz jej wymiary.
Uwaga! Jeśli zostaną podane zaniżone wymiary, paczka nie zostanie wysłana, dopóki nadawca nie uiści dodatkowej opłaty. Paczki przed wysyłką są skrupulatnie mierzone i ważone, więc by nie opóźniać wysyłki, należy dokładnie wpisać jakie gabaryty posiada dana przesyłka.


Zalety serwisu wysyłkowego
Decydując się na nadanie paczki do Anglii bądź innego kraju poprzez serwis wysyłkowy można mieć pewność profesjonalnej obsługi. Kurier w wyznaczonym przez klienta czasie odbierze paczkę spod wskazanego adresu i przekaże ją do dalszego transportu. By uzyskać szczegółowe informacje i zlecić wysyłkę warto odwiedzić latajacepaczki.pl/przesylki-do-anglii, i wypełnić formularz nadania.


Jak zapłacić za przesyłkę?
Nadawanie paczek online jest bardzo wygodne, bo bez wychodzenia z domu można wszystko załatwić. Mając już przygotowaną paczkę do transportu i gotową wycenę w serwisie wysyłkowym, za przesyłkę również płaci się przelewem, który automatycznie trafia na konto serwisu. Należy pamiętać o wygenerowaniu etykiety i naklejeniu jej na paczkę. Podanie prawidłowego adresu również jest bardzo ważne. Wtedy paczka szybko i sprawnie trafi tam, gdzie powinna.

Regulamin serwisu wysyłkowego
Przed nadaniem paczki w serwisie, warto dokładnie zapoznać się z regulaminem, by zyskać niezbędne wiadomości, jak wygląda praca takiego serwisu, oraz co dzieje się z paczkami po odebraniu ich przez kuriera. Oczywiście można skontaktować się osobiście, jeśli ma się wątpliwości.