Jak stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym?


Randki przez Internet to szansa na poznanie prawdziwej miłości. Jednak by tak się stało musisz posiadać atrakcyjny i przykuwający uwagę profil. Dzięki niemu, zachęcisz odwiedzających do rozmowy i poznania ciebie bliżej. Dowiedz się zatem, na co zwrócić uwagę podczas zakładania profilu na portalu randkowym.

 

Portale randkowe to obecnie jedne z najpopularniejszych miejsc, w których możemy poznać upragnioną i długo wyczekiwaną drugą połówkę. Dlatego warto zadbać o to, by nasz profil przykuwał uwagę, był ciekawy i atrakcyjny. Dobrze przemyślana zakładka „o sobie”, wybór nicku, czy w ciekawy sposób opisane zainteresowania oraz pasja sprawią, że znacznie zwiększymy swoją szansę na spotkanie prawdziwej miłości. W niniejszym artykule podpowiemy jak stworzyć i przygotować profil na portal randkowy.

 Wymyśl odpowiedni nick 

Nick to nasz identyfikator z którym będziemy kojarzeni. Dlatego warto zawczasu pomyśleć czy aby na pewno chcemy być kojarzeni ze „słodka_niunia89” czy „rozwodnik_1973”. Już sama nazwa naszego profilu może wysyłać niekorzystne sygnały i tym samym nie zachęcać osób wartościowych do rozmowy z nami. Możemy niechcący wysyłać niewłaściwe sygnały i przyciągać osoby, które – w przeciwieństwie do nas – oczekują na przykład jednorazowych przygód. Dlatego, jeżeli chcemy być traktowani poważnie i spotkać kogoś wartościowego, dobrze zastanówmy się nad swoim nickiem. Dobrze jeśli będzie odzwierciedlał naszą osobowość i pozytywnie się kojarzył. Gdyby dana nazwa okazała się niedostępna, zawsze możemy do niej dodać na przykład rok swoich urodzin.

Zdjęcie 

Zdjęcie to również niezwykle ważny element profilu. Nie łudźmy się, że ludzie będą skrupulatnie wczytywać się w opis naszej osoby. Wszyscy jesteśmy wzrokowcami i zagadujemy do osób, które są dla nas atrakcyjne. Dlatego wybrane przez nas zdjęcie powinno zachęcać do rozmowy i poznania nas bliżej. Fotografia nie powinna być wyzywająca czy wulgarna, zwłaszcza jeżeli oczekujemy poważnych ofert matrymonialnych. Zastanówmy się jakiego typu osoby szukamy i na co sami zwracamy uwagę podczas przeglądania profili.

Niekorzystny jest nie tylko wybór niewłaściwego zdjęcia, ale także całkowita rezygnacja z niego –puste profile są mało wiarygodnie i nie cieszą się zainteresowaniem. Jeżeli nawet posiadasz bogatą osobowość, trudno będzie przekonać innych, że masz wobec nich dobre i poważne zamiary.

Opis

Niekiedy trudno jest nam zmusić się do wymyślenia czegoś oryginalnego, co przykułoby uwagę oglądających nasz profil. Przesadne silenie się na przebojowość i wyjątkowość często tylko odstrasza. Poza tym, mogą oni poczuć się oszukani, jeżeli wypisana przez nas lista przeczytanych książek czy zainteresowań nie jest prawdziwa. Bądźmy sobą i opowiedzmy co lubimy robić w wolnym czasie, jakie są nasze marzenia oraz czym zajmujemy się na co dzień. W końcu chcemy znaleźć kogoś, kto pokocha nas takimi jakimi jesteśmy, a nie wyobrażenie jakie stworzyliśmy.

Oczekiwania wobec partnera

Często mamy nierealne oczekiwania wobec potencjalnych partnerów, które zmniejszają nasze szanse na owocne randki online. Ideały nie istnieją, a zbyt wygórowane wymagania nie tylko do nas zniechęcają, ale i ograniczają przed poznaniem miłości naszego życia.

Randki internetowe – co jeszcze warto wiedzieć?

Randki w wydaniu internetowym to dobry początek znajomości. Możemy poznać daną osobę na tyle, że podczas pierwszego spotkania nie będziemy czuć się niezręcznie, nie wiedząc o co możemy zapytać czy o czym porozmawiać. Warto jednak wybierać takie serwisy randkowe, które cieszą się popularnością i renomą. Dzięki temu, mamy pewność, że dany portal to zaufane i sprawdzone miejsce do poznawania nowych osób.