Czy istnieją stylowe szorty męskie?

Można odnieść wrażenie, że na przestrzeni kilku ostatnich lat szorty męskie wypadły nieco z łask projektantów mody. Czy jest tak naprawdę? Fakt, istnieje wiele niezbyt atrakcyjnie prezentujących się spodenek, jednak wciąż można znaleźć prawdziwie unikatowe, interesujące produkty.

 Nawet najwięksi producenci wydają się na nowo odkrywać szorty męskie jako element modnego, letniego stroju mężczyzny. Nic dziwnego, że nowe kolekcje marek takich jak Adidas czy Armani zawierają wiele nowych modeli krótkich spodenek, które okazały się prawdziwym hitem lata.

 

Wygoda podczas ćwiczeń – czy szorty męskie nadają się na strój sportowca?

Długie spodnie nie tylko ograniczają niektóre ruchy, ale często są również zbyt ciepłe, aby wykonywać w nich pewne aktywności fizyczne. Szorty męskie swoją niszę odnalazły, między innymi, wśród sportowców. Zakrywając jedynie niewielką powierzchnię nóg, zapewniają one maksymalny komfort przy ćwiczeniach. Wiele dyscyplin sportowych uznaje szorty za domyślny strój dla zawodników. Nie ma się czemu dziwić – są one lekkie i przewiewne, ograniczają pocenie i można swobodnie się w nich poruszać.

 

Moda na plaży, czyli szorty męskie z ciekawym designem

Hitem sezonu okazały się tropikalne wzory. Wszelakie palmy, kwiaty i podobne kształty pojawiają się na każdym elemencie ubioru – poczynając od kurtek, poprzez koszulki, kończąc właśnie na szortach. Krótkie spodenki przyozdobione w ten sposób są bardzo stylowe, idealnie pasują do popularnych, kolorowych T-shirtów oraz hawajskich koszul. Taki rozluźniony wygląd zazwyczaj dopełnia się markowymi sandałami oraz okularami słonecznymi.

Szorty dostępne są w różnych rozmiarach. Długość nogawki zazwyczaj waha się pomiędzy kolanem a połową uda, jednak w razie potrzeby zawsze można je dodatkowo podwinąć. W modzie nadal pozostają proste, jednokorowe spodenki oraz camo. Decydując się na nieco bardziej miejską stylizację, warto jest wybrać szorty jeansowe, które od pewnego czasu biją rekordy sprzedaży. Szukając najświeższych trendów, warto jest zaznajomić się z ofertą na https://manwoman.co/pl/ i wybrać coś dla siebie.