Moda na fit

Współcześnie ludzie przykładają baczną uwagę do trybu życia. Przede wszystkim stawiają na aktywność, zdrową dietę oraz ochronę środowiska naturalnego. Te wszystkie elementy mają na celu sprawić, że będziemy się lepiej czuć oraz zwiększy się świadomość, co naprawdę nam służy. Poza tym niezależnie od uprawianego sportu, temperatury na zewnątrz czy też własnych preferencji picie odpowiedniej ilości wody jest niekwestionowanym standardem. Dzięki niej oczyszczamy organizm, zapewniamy odpowiedni poziom nawilżenia oraz wspomagamy wszystkie procesy życiowe.

Ważne jest to, co pijesz

Można oczywiście sięgać po wodę butelkowaną, która jest dostępna w każdym sklepie i w wielu wariantach. Jest to jednak dość kosztowna inwestycja w zdrowie szczególnie, gdy trenujemy i w związku z tym nasze zapotrzebowanie jest zwiększone. I choć wiele miast przekonuje o czystości wody z wodociągów, zawsze należy pamiętać o tym, że nie mamy pełnej wiedzy na temat całej instalacji, a tym samym o różnych zagrożeniach. W domach sprawdzają się dzbanki z filtrami, ale na wyjście warto przy sobie zawsze mieć odpowiednią butelkę. Zamontowane w niej filtry węglowe oczyszczają wodę poprzez zatrzymywanie wszelkich zanieczyszczeń oraz redukcję chloru. To podobny mechanizm do tego, który znajdziemy w popularnych dzbankach. Butelka Dafi jest poręczna oraz sprawdzi się podczas każdej aktywności na zewnątrz lub w siłowni czy nawet w podróży. Poza tym woda filtruje się natychmiast i niemalże od razu jest gotowa do pica. Filtr Dafi neutralizuje również nieprzyjemny zapach.

 

Zadbaj o siebie

Korzystanie z butelek filtrujących https://dafi.pl poza wygodą oraz oszczędnościami jest również doskonałym sposobem na ochronę środowiska. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by produkować jak najmniej śmieci, a tym samym zużywać tam mało plastikowych opakowań jak tylko się da. Butelka wielokrotnego użytku jest bezpieczna dla zdrowia oraz pozwala na znaczne ograniczanie zanieczyszczeń. Butelka filtrująca nie zawiera biosfenolu A, PCV i ftalanów oraz posiada wszelkie atesty i ciekawe wzornictwo oraz ergonomiczny kształt. Ten sprawdza się zarówno podczas spaceru, jak i joggingu, jazdy na rowerze. Zgrabny dziubek pozwala na wygodne picie, a całość jest zabezpieczona przed przypadkowym wylewaniem się. Taki gadżet to bardzo dobry pomysł na modny fitness. Poza tym to duża oszczędność pieniędzy, którą odczujesz na co dzień.