Jakie bonusy oferują graczom legalni bukmacherzy?

W Polsce działa niewielka grupa legalnych bukmacherów, jednak ich oferta jest na tyle szeroka, że na graczy czekają atrakcyjne bonusy. Dzięki bonusom, gracze mogą zarobić więcej, a wejście do gry jest dla nich mniej kosztowne. Jakie rodzaje premii czekają na klientów zakładów bukmacherskich w Polsce?

Freebet, czyli darmowy zakład

Bonusy które posiadają polscy bukmacherzy internetowi mają na celu przyciąganie nowych graczy. Freebet oznacza, że zakład zawiera się bez jakiegokolwiek depozytu. Do gry wchodzi się za darmo, jednak gracz jest zobowiązany do dostosowania się do warunków stawianych przez bukmachera. Zwykle freebet umożliwia osiągnięcie zysków, gdy kupon osiągnie określony kurs, a w przeciwnym razie gracz nic nie zarabia oraz nic nie traci. Jest to ciekawa opcja zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie wykupywały kuponów i nie znają jeszcze zasad, jakie obowiązują u legalnych bukmacherów. Niemniej, gracz może wzbogacić się o pokaźną sumę za darmo, jeżeli będzie uważnie śledził ofertę bukmacherów i korzystał z zakładów typu freebet.

Podobnie działa bonus bez depozytu. W tym przypadku gracz otrzymuje na start gotówkę, którą może przeznaczyć na obstawianie zakładów w danym serwisie. Gotówka jest doliczana do konta po wpisaniu specjalnego kodu i dokonaniu autoryzacji przez zakład bukmacherski. Innym rodzajem bonusu u bukmachera jest zakład bez ryzyka, w którym w razie porażki traci się jedynie kwotę podatku, a pozostała część depozytu jest zwracana na konto gracza.

Bonus za doładowanie konta

Bonus od depozytu jest przyznawany przez bukmacherów po doładowaniu konta przez gracza. Doładowanie konta za określoną kwotę sprawia, że do salda doliczana jest dodatkowa gotówka na zakłady. Niekiedy bukmacher oferuje nawet 50-procentowy bonus, dzięki czemu można zarobić więcej i obstawić większą liczbę zakładów. Bonus od depozytu można wykorzystać na dowolne zakłady, dlatego warto z niego korzystać, nawet gdy jest si wydaje się, że jedyną osobą, która traci na bonusach w zakładach bukmacherskich jest… sam bukmacher. Bonus zwykle niweluje straty gracza, a w razie wygranej straty bukmachera są jeszcze wyższe. Legalni bukmacherzy oferują bonusy dla graczy, gdyż jest to dla nich forma reklamy. Wygrana zachęca graczy do dalszego obstawiania, dzięki czemu zyski bukmachera rosną. Taka forma promocji jest znacznie skuteczniejsza od innych, gdyż zachęca do obstawiania i sprawia, że gracze przekonują się do kupowania zakładów u bukmachera, u którego udało się im wygrać.