T-shirt z nadrukiem koszulki do zadań specjalnych

T-shirt to bardzo egalitarna część garderoby, którą może nosić każdy niezależnie od statusu społecznego czy zasobności portfela. To jednocześnie bardzo wygodny ciuch, przewiewny i doskonały na wiele okazji. Dodatkowo t-shirt z nadrukiem może także odzwierciedlać nasz styl lub wyrażać nasze emocje czy poglądy. Właśnie w tym celu kupujemy modne t-shirty z nadrukami.

Wysoka jakość i trwały nadruk

Cyfrowy wydruk można uzyskać na kilka sposobów. Nadruki na koszulkach czy odzieży sportowej zapewnia specjalna metoda sublimacji. Innym, znanym sposobem jest nadruk wykonywany na bawełnie metodą wgrzewania. 

Sublimacja – druk na gadżetach reklamowych

Sublimacja jest procesem chemicznym, który pozwala uzyskać trwałe nadruki nie tylko na odzieży, ale także na niektórych gadżetach reklamowych. Pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury druk sublimacyjny zostaje przeniesiony na tkaninę. Specjalny atrament trwale wnika w struktury materiału, dzięki czemu jest odporny na wielokrotne pranie. Proces sublimacji wspaniale odwzorowuje różnokolorowe zdjęcia i grafiki. Technikę tę stosuje się do odzieży poliestrowej. Natomiast bawełniane koszulki znakuje się najczęściej za pomocą technologii o nazwie ChromaBlast-R.

Niezawodna technologia ChromaBlast - R

Technologia ta pozwala wykonać dobrej jakości nadruk bezpośrednio na bawełnie. Specjalnie opatentowana formuła bazuje na reakcji chemicznej pomiędzy tuszem a materiałem bawełnianym w trakcie wgrzewania. Proces ten odbywa się przy użyciu prasy termo transferowej. Tusz tzw. Chromablast-R łączy się z włóknami bawełny tworząc wyjątkowo trwały i efektowny nadruk. Nadruk wykonany tą techniką będzie dobrze prezentował się na koszulce nawet po kilkunastu praniach, jeśli będziemy go prać w niewysokiej temperaturze.

Uniwersalne koszulki dla drużyn oraz pracowników w firmie

Koszulki z interesującymi motywami lub inspirującymi cytatami to znakomity prezent dla pracowników firm w czasie imprezy integracyjnej. Pozwala on zbudować poczucie tożsamości wśród członków danej grupy ludzi. Warto pamiętać, że ludzi łączą nie tylko wspólne cele czy przekonania, ale również zewnętrze atrybuty typowe dla określonej grupy osób. To również znakomity pomysł, aby zintegrować drużynę sportową, a także grupę nieznanych sobie osób podczas zawodów sportowych czy spływu kajakowego.

Idealny prezent dla niepokornych i zakochanych

Koszulki z nadrukami mogą wyrażać ducha drużyny, osobowość lub preferencje danej osoby albo być kontestacją czyjegoś postępowania. Ekolodzy czy wegetarianie wielokrotnie próbują zwrócić uwagę społeczeństwa na różne kwestie społeczne czy moralne nosząc t-shirty z oryginalnymi nadrukami. Dobrej jakości koszulka z oryginalnym nadrukiem to efektowny prezent, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi sportowy, niezobowiązujący styl. Na stronie producenta tshirt-gallery.pl można wybrać jeden z wielu niebanalnych wzorów koszulek z nadrukiem na prezent lub na specjalną okazję. Niezwykłe popularne są t-shirty dla par, które będą wspaniale wyglądać w identycznych koszulkach. Oprócz tego można samodzielnie zaprojektować nadruk i zamówić go na wybranej bluzie czy koszulce.