Impreza plenerowa - jak zapewnić dostęp do prądu?

Imprezy plenerowe cieszą się ogromną popularnością. Z tego powodu coraz częściej organizowane są urodziny, wesela i inne przyjęcia na świeżym powietrzu. Przyjęcie w ogrodzie daje więcej swobody wszystkim zaproszonym osobom, a także sprawia radość dzieciom, które mogą wesoło biegać i bawić się pod okiem rodziców. Jedynym problemem podczas organizacji przyjęcia plenerowego jest zapewnienie dostępu do prądu. Jak rozwiązać tę kwestię?

 

Prąd z agregatu

Najprostszym sposobem, by zyskać dostęp do elektryczności w plenerze, jest skorzystanie z agregatu prądotwórczego. Urządzenie produkuje prąd za pomocą silnika spalinowego, który zużywa benzynę. Wystarczy napełnić bak i włączyć agregat, a wszystkie sprzęty w plenerze będzie można podłączyć do zasilania. Agregat można ustawić zarówno na dużym szkolnym boisku, w ogrodzie działkowym, na dużej łące, jak i na terenie przynależącym do hotelu. Wystarczy przygotować odpowiednie miejsce (zadaszone i zabezpieczone przed wilgocią), a impreza zyska oprawę muzyczną i oświetlenie. Ponadto do agregatu podłączy się lodówki, czajniki i inne sprzęty, które umożliwiają przygotowanie smacznych posiłków i gorących napojów dla gości.

 

Agregat wytwarza prąd o mocy nawet 1000 kVA, dlatego jedno urządzenie jest w stanie zasilić wiele sprzętów potrzebnych w czasie imprezy plenerowej. Możliwe jest łączenie ze sobą kilku agregatów, dzięki czemu wykorzystuje się je nie tylko podczas mniejszych imprez, ale i w trakcie ogromnych wydarzeń jak koncerty sylwestrowe w miastach.

 

Nie musisz kupować agregatu

Zakup agregatu prądotwórczego to spory wydatek, który jest nieopłacalny, jeżeli urządzenia potrzebuje się na jedną imprezę. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wynajem agregatów, który oferuje firma http://agregaty.pl. Za wypożyczenie urządzenia płaci się mniej, a dodatkowo ma się pewność, że będzie ono sprawne. Ponadto w cenie najmu otrzymuje się pełne okablowanie oraz inne elementy, potrzebne do podłączenia sprzętów elektrycznych, nagłośnienia i oświetlenia.

 

Usługa wynajęcia agregatu prądotwórczego jest kierowana zarówno do organizatorów imprez masowych i zawodów sportowych, jak i do osób prywatnych. Ponadto agregat mogą zamówić przedsiębiorstwa, które chcą zorganizować event dla pracowników. Urządzenie jest dostarczane na miejsce w umówionym terminie oraz przygotowywane do pracy przez zespół specjalistów. Obsługę agregatu ułatwia monitoring GPRS, dzięki któremu kontrolowane są parametry pracy urządzenia, w tym obciążenie sprzętu, zużycie paliwa oraz poziom benzyny w zbiorniku.