W roli Ambasadora Świąt. Jak zarazić nastolatka bożonarodzeniową aurą?

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy nam już od kilku tygodni. Magicznie ozdobione miasta, galerie handlowe, zapach piernika i cynamonu oraz nastrojowe filmy i piosenki nieustannie przypominają, że wigilia już tuż-tuż. Mimo całej tej otoczki Twoja pociecha nadal nie czuje magii świąt? W tym wypadku trzeba działać, a najlepiej skorzystać z pomocy, którą oferuje nam moda! Przedstawiamy najciekawsze projekty, które wprawią nastolatka w bożonarodzeniowy nastrój!

Nowocześnie i z humorem, czyli T-shirt na wesoło!

Młodym trendsetterom znacznie trudniej wczuć się w świąteczną atmosferę, jednak nie znaczy to wcale, że jest to niemożliwe! Doskonałą bronią do walki ze złym nastawieniem w tym okresie jest dobry humor zmieszany z mikołajkowym akcentem! Z tego też powodu pierwszą propozycją, która z pewnością sprosta temu zadaniu, jest T-shirt z nadrukiem SANTA! Co w nim takiego ciekawego? Przede wszystkim sama postać nowoczesnego Mikołaja, który zamiast sań… pędzi do swych ulubieńców na deskorolce! Świątecznie? Młodzieżowo? I o to właśnie chodzi!

Pop-art na święta, czyli abstrakcja dla odważnych

Święta to nieustanna podróż w przeszłość, dlatego w kwestii modowej cofnijmy się do momentu po II wojnie światowej, gdy rządził pop-art. W tym przypadku najciekawszą propozycją jest biały t-shirt GRANDMA z oryginalnym nadrukiem! Fenomen tej koszulki tkwi w grafice inspirowanej tradycyjną fotografią oraz wizerunkiem buldoga w czapce Mikołaja! Ten zabawny i na swój sposób szalony projekt z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającego trendsettera, a tym samym pozwoli mu poczuć magię zbliżających się świąt!

Bożonarodzeniowe stylizacje w sklepie internetowym >> https://reporteryoung.pl/ << Odzież młodzieżowa dla chłopaków i dziewczyn - Reporter Young.

 

 

Rudolf, Śnieżynka i Mikołaj, czyli niezawodny plan B!

Jeśli stosujesz metodę „im więcej, tym lepiej”, do świątecznego zestawu musisz dołożyć tematyczne skarpety! Nic tak nie wprawia w bożonarodzeniową atmosferę, jak zabawne skarpetki z podobizną Mikołaja, Śnieżynki i oczywiście Rudolfa Czerwononosego! Pamiętaj, że od przybytku głowa nie boli, a Ty działasz w szczytnym celu!

Bycie nastolatkiem wcale nie jest łatwe, dlatego rolą rodzica jest wsparcie swojej pociechy na każdym kroku! Święta to czas cudów, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by odbyły się one w szczęśliwej i radosnej atmosferze. Wyzwanie podjęte? W takim razie sięgnij po najskuteczniejszą broń w postaci świątecznych ubrań od Reporter Young!