Yerba Mate El Pajaro na stres i zmęczenie

Czasem życie w mieście potrafi dać w kość: ciągły pośpiech, korki, toksyny w powietrzu, pęd życia i fast foody. Łatwo stracić siebie w tym ogólnym stresie i szybkości. Nie wspominając już o metalach ciężkich, jakie niestety wiszą nad nami w wielkich miastach. Na szczęście rośliny przychodzą z pomocą. Wyobraź sobie mieszkańców Montevideo, stolicy Urugwaju, gdzie każdy ze swoim matero i termosem, przemierza zatłoczone ulice z uśmiechem i spokojem na twarzy! Relaks i odprężenie – z tym wszystko płynie znacznie prościej i przyjemniej. Zakosztuj tej przyjemności pijąc yerba mate! Nie czekaj dłużej i nie szukaj – stwórz wokół siebie przestrzeń przyjemności!

 

Yerba Mate El Pajaro: dobra na wszystko!

El Pajaro to paragwajska yerba mate o klasycznym smaku, odpowiednią dozą pyłu i niezwykłą mocą! Różni się jednak od wielu innych paragwajskich mate tym, że ma w sobie dużo świeżości, wynikającej z uprawy ostrokrzewu. To bowiem pozbawiony nawozów sztucznych i pestycydów susz. Listki zachowują zatem wysoką ilość związków czynnych, dających nie tylko dobre pobudzenie, ale też rozluźnienie, doładowanie organizmu witaminami oraz minerałami. Taka yerba mate przyjdzie z pomocą w każdej chwili – czy to zmęczeniu czy zdenerwowaniu. Zrelaksuje, pozwoli zakorzenić się w chwili obecnej i twórczo wykorzystać czas. A skoro jest organiczna, to i ma wiele zdrowotnych właściwości. W kontekście życia w mieście, często w otoczeniu smogu i metali ciężkich, antyoksydanty zawarte w yerbie skutecznie pomogą pozbyć się nawdychanych zanieczyszczeń powietrza. Odbudują tym samym zdrowie i pozwolą oczyścić organizm.

 

Yerba Mate El Pajaro: relaks na wysokim poziomie!

Yerba Mate El Pajaro, oprócz wykwintnie yerbowego smaku, to także świetne pobudzenie i odmłodzenie ciała, dzięki antyoksydantom. Yerba Mate Sklep www.yerbamarket.com oferuje wszystkie gatunki yerby, można śmiało przebierać w rodzajach El Pajaro: wśród yerb z ziołami czy owocami, mieszankami w sam raz na odprężenie czy energetyzację! Rozmaite smaki pozwolą doznać przyjemności nie tylko na poziomie fizycznym, ale też psychicznym. Rozluźnienie umysłu, lepsza koncentracja i percepcja to tylko niektóre z wielu skutków picia yerba mate. A kiedy żyjesz w napięciu, pędzie i brak ci chwili dla siebie – to Yerba Mate El Pajaro pomoże – wszędzie! Choćby w korku! Doładuje wysokiej jakości energią wprost z serca Ameryki Południowej!