Jak wybrałam nocleg nad morzem - opinia o noclegi.pl

Wszystko zaczyna się od planu

W dzisiejszych czasach trudno wybrać się na długi urlop. Każdy chyba zna to uczucie napięcia i zdenerwowania, kiedy zdarzają się dni, podczas których ciągle dzwoni telefon. Już choćby od samego dzwonka telefonu, chciałby czasem człowiek odpocząć.

Lekarstwem na natarczywe dźwięki i nieustanny hałas wielkiego miasta, jest podobno kojący szum morskich fal. Kiedy nadszedł nasz czas wypoczynku, zaczęliśmy kombinować więc, jak wybrać się nad morze. Ale nie miał to być jakiś krótki wyjazd. O nie! Chcieliśmy móc zapomnieć na chwilę o codziennych, powtarzających się czynnościach. Żeby zapomnieć, trzeba wyjechać co najmniej na tydzień. Ale dla nas było za mało 7 dni. Tak bardzo się staraliśmy, że udało się spędzić całe 10 dni nad morzem.

Jak tego dokonaliśmy? Gdzie znaleźliśmy nocleg? Czy było warto? Oj, było warto. Ale zacznijmy od początku.

Portale rezerwacji noclegów - opinia o portalu noclegi.pl

Najpierw wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę „noclegi nad morzem” i… można było dostać zawrotu głowy. Oczom naszym ukazało się mnóstwo stron z wynikami naszego wyszukiwania. Ponieważ szukaliśmy noclegów, nasz wzrok instynktownie odnalazł portal Noclegi.pl. Kiedy kliknęliśmy w link prowadzący do ofert noclegowych, odkryliśmy bardzo uporządkowaną i przejrzystą stronę z miejscami wypoczynku.

Wszystko, co najbardziej interesujące, było wyróżnione już na tej pierwszej stronie. Od razu można było przejrzeć ceny noclegów, jak również miejsce w rankingu opinii użytkowników portalu. Oferty zawierały także zdjęcia obiektów, które mówiły bardzo dużo o charakterze każdego ośrodka. Pod kilkoma słowami, będącymi skrótem całego opisu, znajdowały się najważniejsze informacje o danym miejscu. Informacje te przedstawione są w formie charakterystycznych ikonek. Można się z nich dowiedzieć np. czy na miejscu jest parking, SPA, restauracja, itp. Sprawdziałam też opinie o Noclegi.pl - te były bardzo pozytywne.

Cena noclegu ma znaczenie

Nie ma co ukrywać, że 10 dni to także spory wydatek, jeżeli chodzi o nocleg. Zdecydowaliśmy się zatem na pobyt w kwaterze prywatnej. Przeglądaliśmy liczne oferty ogłaszających się właścicieli miejsc noclegowych. Sugerowaliśmy się opiniami z pobytu innych użytkowników portalu Noclegi.pl. Ich opinie - czasem zdawkowe, czasem obszerne - bardzo ułatwiły nasz wybór. Oprócz opinii, kierowaliśmy się ogólną oceną ośrodka. Najwyższa z możliwych to 10 punktów w skali od 1 do 10. Na końcową ocenę składają się punkty za: personel, czystość, cenę, komfort, usługi, dostępność. Wszystko jest wyszczególnione i bardzo dokładnie opisane na stronie oferty.

Kiedy nastał już czas urlopu i przybyliśmy na miejsce, przeczytane wcześniej opinie okazały się w pełni uzasadnione. Przywitał nas przemiły właściciel. Przez cały nasz pobyt był bardzo pomocny i uczynny. Dbał o to, by podczas urlopu niczego nam nie brakowało. Na miejscu było niezwykle czysto. Jak na sezon urlopowy, było też niezwykle spokojnie. Przyszło nam mieszkać w pięknej okolicy, bardzo blisko morza. Na plażę docieraliśmy z naszej kwatery w 7 minut piechotą. W ciągu dnia wracaliśmy do kwatery na posiłek. Żona naszego gospodarza przyrządzała nam bardzo pyszne obiady.

 

Jesteśmy ogólnie bardzo zadowoleni z rezerwacji pobytu za pomocą portalu rezerwacyjnego - moja opinia Noclegi.pl to najlepsza z możliwości.