Legalnie grać na zakładach

Działalność bukmacherów obwarowana jest szeregiem obostrzeń, które sprawiają, że Ministerstwo Finansów ma zakłady i firmy pod stałą kontrolą, a samym graczom umożliwia bezpieczną i pewną grę. Same legalne zakłady sportowe dają pewność, że nie zostaniemy oszukani, nie spotkają nas nieprzyjemności, a państwo ma gwarancję, że podatki zostaną odprowadzone w kraju. To właśnie te elementy spowodowały zmianę ustawy hazardowej w 2017 i uporządkowały rynek bukmacherów. Sam fakt tego że tylko kilkanaście firm posiada koncesję na działalność i jest ona udzielana czasowo oraz regularnie kontrolowana sprawia, że zakłady dają tylko pozytywne emocje.

  1. Bezstresowa rozrywka na najwyższym poziomie
  2. Ranking bukmacherów
  3. Graj i wygrywaj

Bezstresowa rozrywka na najwyższym poziomie

Popularność zakłady bukmacherskie zawdzięczają przede wszystkim zamiłowaniu polaków do sportu. Z drugiej strony nikt nie ukrywa, że chodzi również o wygrane, które potrafią być niemałe. I tak od lat do kolektur a obecnie na konkretne strony internetowe miłośników emocji związanych z zakładami przyciągają mistrzostwa czy też rozgrywki ligowe w piłce nożnej, walki bokserskie, skoki narciarskie a także inne wydarzenia – niekoniecznie związane ze sportem. Najchętniej oczywiście kibice wspierają polskie drużyny i zawodników, zostawiają, trzymają kciuki i często wygrywają. Dzięki legalności zakładów mogą być spokojni o wypłaty.

Ranking bukmacherów

Obecnie, po zmianie ustawy hazardowej na terenie Polski działa 16 bukmacherów. Co istotne te firmy muszą działać jako spółki akcyjne luz lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a ich siedziba musi znajdować się w kraju i tu też odprowadzane są podatki. Także strona internetowa, na której zawierane są zakłady musi być prowadzona na rodzimej domenie w języku polskim. Dlatego właśnie w prosty sposób klienci mogą sprawdzić na zapytajbukmachera.pl, czy legalny bukmacher działa zgodnie z przepisami oraz czy witryna nie znajduje się w Rejestrze Domen Zakazanych.

Graj i wygrywaj

Warto również sprawdzać różnego rodzaju rankingi bukmacherów, które zestawiają ze sobą różne oferty – także te promocyjne czy dedykowane nowym klientom. To ciekawy pomysł, by zacząć przygodę z zakładami i sprawdzić, czy taka forma w ogóle nam odpowiada. Bukmacherzy oferują na przykład cały szereg rozwiązań, które gwarantują niezapomniane emocje, atrakcyjne wygrane i bezpieczeństwo zakładów. Z drugiej strony otrzymujemy również informacje, co zrobić w przypadku problemów z wypłatami, zablokowaniem konta lub nieprzestrzeganiem zapisów regulaminu.