Strona internetowa wizytówką twojej firmy

Zastanawiałeś się kiedyś, jak ważną rolę odgrywa strona internetowa danej firmy? To wizytówka danego przedsiębiorstwa. Nie znasz się na stworzeniu swojej? Zostaw to profesjonalistom. Jeżeli strony internetowe Gniezno odnajdziesz R5 studio. O zakresie jej usług wspomnimy poniżej. 

Szeroki zakres usług 

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, lecz realizacje obejmują całą Polskę. R5 studio jest agencją typu full service. W swojej ofercie posiada bowiem pełny zasięg usług. Należą do nich: stworzenie identyfikacji wizualnej, projekty graficzne, prowadzenie mediów społecznościowych, hosting, domeny, kampanie AdWords, Copywriting, fotografię reklamową, strony internetowe oraz sklepy internetowe. To jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych w Gnieźnie. 

Strona www od podstaw 

Firma prowadzi kompleksowe rozwiązanie dla strony. Wszystkie strony www są tworzone w oparciu o nowoczesny system CMS. Cały projekt rozpoczyna się od dogłębnej analizy i wyceny projektu. Kolejno projektowana jest strona www zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi. Kolejnym elementem są poprawki. One zdarzają się nawet najlepszym. Każdy projekt ma w pełni spełnić oczekiwania klienta. Kolejny etap to rozliczenie prac. Dopiero po zakończeniu zlecenia wymagana jest zapłata za wykonaną pracę. Następnie dodawane są treści na stronę, które tworzone są na zlecenie lub które klient dosyła sam. Na sam koniec perełka, czyli oficjalny start strony. 

Tworzona strona www powinna spełniać kilka funkcji i cech: 

  • informacyjną,
  • intuicyjna,
  • musi być responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych), 
  • powinna być spójna z graficznym przedstawieniem marki.

Z racji, że firma jest partnerem GOOGLE każdy klient po zakończeniu projektu otrzymuje niespodziankę, czyli czek o wartości 250 zł do wykorzystania na reklamę w wyszukiwarce Google. Z pewnością to spore ułatwienia dla firmy rozpoczynającej przygodę z płatną reklamą. Strona już od początku jest połączona z Facebook, posiada takie funkcjonalności jak mapa, formularz kontaktowy do szybkiego kontaktu, jak również galerie zdjęć. Idąc za erą mobile, wszystkie stworzone strony www są responsywne, czyli w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. 

Darmowa wycena dla każdego klienta

Aby otrzymać darmową wycenę Twojej przyszłej strony www, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Istnieje możliwość wyboru elementu do wyceny: 

  • sklepu internetowego, 
  • strony internetowego,
  • projektu graficznego,
  • innego elementu. 

Po tym specjalista ds. sprzedaży skontaktuje się z potencjalnym klientem. 

Jakie element na stronie www jest dla Was najważniejszy?