Stwórz swoją kuchnię wraz z Electroluxem

Urządzanie kuchni to prawdziwie wyzwanie. Niektóre osoby podejdą do tego tematu z pełnym planem działania, dla innych może okazać się to niezwykle stresujące. Jakie urządzenia do swojej kuchni wybrać, aby okazały się jak najbardziej funkcjonalne? Z pomocą przychodzi marka Electrolux. W jej asortymencie znajdziesz sprzęty, które nie tylko są niezwykle funkcjonalne, ale równocześnie zachwycają swoim wyglądem. Sprawdź sam!

 CombiQuick ‒ Twój idealny piekarnik

Często pracujesz pod presją czasu? A może Twoi znajomi lub rodzina to rodzaj gości, którym często zdarza się wpadać z niezapowiedzianą wizytą, a Ty czujesz się w obowiązku przyrządzenia smacznego dania w trybie natychmiastowym?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, szwedzka marka Electrolux przygotowała piekarnik, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Mając na uwadze komfort i zadowolenie swoich klientów, stworzyła prawdziwe urządzenie do zadań specjalnych ‒ piekarnik CombiQuick. Jaki jest jego sekret?

To niezwykle kompaktowe urządzenie w porównaniu do standardowych piekarników skraca czas pieczenia aż o połowę. To jednak nie wszystko. Pomimo krótszego czasu, który przeznaczony jest na pieczenie potrawy, CombiQuick gwarantuje ten sam fenomenalny smak, zupełnie jak w przypadku tradycyjnego, dłuższego pieczenia. Dzięki innowacyjnemu połączeniu termoobiegu, mikrofal oraz pozostałych trybów, które z powodzeniem możesz dopasować w zależności od swoich preferencji, zyskujesz ogromną oszczędność czasu, bez jakiegokolwiek kompromisu w kwestii smaku!

CombiQuick ma jednak do zaoferowania znacznie więcej. Posiada intuicyjny, dotykowy wyświetlacz Vision (VCU) wyposażony w ikonę funkcji szybkiego nagrzewania. Pozwala ona skrócić nawet o 40% czas przygotowywania piekarnika do pracy w określonej temperaturze. Dzięki temu niezwykle funkcjonalnemu wyświetlaczowi w wygodny sposób wybierzesz dowolny program pieczenia lub precyzyjnie zmienisz temperaturę.

Dzięki specjalnej emaliowanej powłoce piekarnik CombiQuick jest niezwykle łatwy i wygodny w czyszczeniu. Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina detergentu i urządzenie będzie gotowe do kolejnego użycia.

 

Płyta Slim-Fit ‒indukcja, która zmieni Twoje życie

Styl minimalistyczny to Twój wybór także w przypadku urządzeń kuchennych? W takim razie powinieneś zainteresować się płytą indukcyjną Slim-Fit od szwedzkiej marki Electrolux. Slim-Fit to wymiar indukcji, jakiego jeszcze nie znałeś. Umożliwia swobodę nie tylko w gotowaniu, ale także podczas aranżacji kuchni. Jak to możliwe? Slim-Fit to najcieńsza płyta indukcyjna dostępna na polskim rynku. Głębokość tafli szkła to jedyne 44 mm!  Dzięki temu bez najmniejszych problemów zamontujesz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

 

Funkcje płyty indukcyjnej Slim-Fit

Płyta indukcyjna Slim-Fit została wyposażona w funkcje, które sprawią, że gotowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Należy do nich Hob2Hood®. Funkcja ta w bezprzewodowy sposób łączy płytę z okapem. Wszystko co musisz zrobić, to rozpocząć gotowanie! Okap sam automatycznie dostosuje swoje ustawienia, gwarantując tym samym najlepszą ekstrakcję na podstawie Twojego wyboru mocy na płycie grzejnej.

Funkcją na którą również warto zwrócić uwagę w przypadku płyty indukcyjnej Slim-Fit od marki Electrolux jest funkcja Bridge. W wygodny sposób pozwala łączyć ze sobą dwie oddzielne strefy gotowania, tworząc tym samym jedną dużą powierzchnię. Dzięki niej możesz bez przeszkód korzystać z dużych, nieforemnych naczyń, które nie zmieściłyby się na tradycyjnej kuchni gazowej czy elektrycznej.

W przypadku płyty indukcyjnej Slim-Fit warto również zwrócić uwagę na funkcję PowerSlide. Dzięki niej z powodzeniem możesz gotować niczym profesjonalny kucharz w restauracji, bez konieczności ciągłej regulacji mocy. Na czym polega sekret tej funkcji? Wszystko co musisz zrobić, to przesuwać garnki pomiędzy strefami z domyślnie zdefiniowaną temperaturą. Jest to niezwykle duża oszczędność czasu. Niezależnie od tego czy chcesz gotować intensywnie, czy jedynie podtrzymać temperaturę, nie tracisz go na zmianę ustawień.