Najlepszy bonus bukmacherski 2020

Materiał zewnętrzny
Bonusy bukmacherskie charakteryzują się naprawdę wysoką zmiennością. Poszczególni bukmacherzy regularnie modyfikują warunki oraz zakres oferowanych promocji. Dlatego gracze powinni na bieżąco śledzić zmiany zachodzące na rynku zakładów sportowych. Tylko w ten sposób mogą bowiem uzyskać informacje o nowych ofertach bonusowych. Jaka promocja obecnie zasługuje na miano najlepszego bonusu bukmacherskiego w 2020 roku?

 1. Jaki bonus bukmacherski jest najbardziej opłacalny?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na promocję oferowaną przez firmę STS. Jest to w końcu największy i najbardziej renomowany bukmacher w Polsce. Dostęp do oferty startowej mogą uzyskać wszyscy klienci, którzy podczas rejestracji wykorzystają STS kod promocyjny. Taki kod należy wpisać do odpowiedniej rubryki w formularzu rejestracyjnym. Na tej podstawie bonus STS zostanie przypisany do konta już po zakończeniu rejestracji i zweryfikowaniu tożsamości.

 

Jakie dokładnie korzyści zapewnia wspomniany voucher STS? Po pierwsze, dzięki niemu gracze mogą skorzystać z bonusu od pierwszego depozytu do 1200 złotych. Jest to podstawowy element całej oferty startowej. Dodatkowo kod promocyjny STS gwarantuje dostęp do bonusu bez depozytu o wartości 25 złotych. Obecność freebetu ma szczególnie duże znaczenie dla graczy, gdyż jest on ulubionym bonusem wielu osób.

 

Jak widać, powitalny STS bonus składa się z dwóch różnych promocji. Jest to bardzo korzystna sytuacja dla nowych graczy, którzy mogą w ten sposób uzyskać bardziej opłacalne warunki na start. Warto więc pamiętać o tym, aby wykorzystać dostępny STS voucher podczas zakładania konta.

 2. Bonusy bukmacherskie dla stałych klientów

Co ciekawe, legalny bukmacher STS oferuje atrakcyjne bonusy również swoim stałym klientom. Jedną z dostępnych promocji jest dodatkowe 20 złotych za obstawianie BetGames. Co kryje się za tą nazwą? BetGames to po prostu symulacje gier karcianych, które można obstawiać na tej samej zasadzie, co wydarzenia sportowe. Takie zakłady są świetnym rozwiązaniem dla miłośników gier karcianych oraz stałych bywalców kasyn. Jeszcze większy bonus, bo o wartości aż 60 złotych, można otrzymać za typowanie e-sportu. Wirtualne rozgrywki cieszą się coraz większą popularnością wśród pasjonatów obstawiania. Dlatego bukmacher STS gwarantuje dodatkowy bonus graczom, którzy spróbują swoich sił w typowaniu takich wydarzeń.

 

Aktualna oferta legalnego bukmachera STS obejmuje łącznie kilka akcji promocyjnych. Wysoki poziom opłacalności i przystępne warunki sprawiają, że jest to jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich w 2020 roku!