Program kadrowo płacowy inwestycja, która odmieni każdą firmę

Najważniejszą miarą sukcesu niemal każdej działalności gospodarczej jest wypracowany zysk. Zarobione pieniądze pozwalają na wdrażanie nowych inwestycji, podnoszenie kompetencji, rozbudowę zespołu lub zbudowanie poduszki finansowej, która pozwoli bez szwanku przejść przez trudne, niespokojne czasy. Kluczem do stabilnych zysków jest właściwa organizacja wewnętrzna, która zminimalizuje groźbę potencjalnych strat. Nowoczesny program kadrowo płacowy to jedno z narzędzi, które pomoże osiągnąć założone cele.

Program kadrowo płacowy to narzędzie uniwersalne

Systemy ERP z powodzeniem wykorzystują przedsiębiorstwa działające w branży usługowej, produkcji, finansach i ubezpieczeniach, opiece medycznej, handlu i dystrybucji, edukacji czy szeroko pojętym sektorze publicznym. Choć każda z wymienionych kategorii cechuje się zupełnie odmienną specyfiką pracy i metodą wypracowania zysku, odpowiednio skonfigurowany program kadrowo płacowy może wydatnie wesprzeć je w codziennych obowiązkach.

Choć podstawowym zadaniem systemów ERP jest wsparcie procesów działu HR & Payroll, nowoczesny program kadrowo płacowy uwzględnia potrzeby każdego typu biznesu. Firmy działające w branży produkcyjnej zyskają możliwość ewidencji i nadzorowania procesów produkcyjnych oraz monitoring stanu zapasów bądź zasobów. Przedsiębiorstwa handlowo-usługowe znajdą się w posiadaniu narzędzi, które pozwolą usprawnić procedury sprzedażowe, ujednolicić politykę cenową czy zarządzać pracą przedstawicieli handlowych w terenie.

Usprawnij pracę specjalistów ds. kadr i płac

Powiększenie grona stałych klientów oraz rozbudowa załogi specjalistów to nieomylny znak, że przedsiębiorstwo zmierza w dobrym kierunku. Trend ten oznacza jednak zwiększone wysiłki pracowników działu HR & Payroll. Problem, wywołany przez coraz większą liczbę obowiązków, można rozwikłać na dwa sposoby – zwiększając liczbę zatrudnionych specjalistów lub inwestując w profesjonalne narzędzia, dzięki którym codzienna praca stanie się znacznie bardziej wydajna.

Systemy Informatyczne dla Firm - Program do zarządzania Unit4 TETA

Kompleksowy program kadrowo płacowy powinien zapewniać częściową automatyzację procesów wewnętrznych, takich jak wyliczanie miesięcznego wynagrodzenia czy układanie grafików. Specjaliści zyskają wówczas więcej cennego czasu, który będzie można zainwestować w niezbędne szkolenia bądź przeznaczyć na inne, odkładane dotąd projekty, związane z inwestycjami czy rozbudową kadry.

System TETA – program kadrowo płacowy, któremu możesz zaufać

Na rynku występuje wiele programów typu ERP, które są zorientowane na doraźne wsparcie codziennych procesów specjalistów HR & Payroll. Warto jednak upewnić się, że wybrany program kadrowo płacowy będzie można wykorzystać również w codziennej pracy. 

Oprogramowanie TETA to nieustannie udoskonalany produkt grupy Unit4, będący rezultatem ponad 30-letniego doświadczenia firmy w branży zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Jesteś ciekaw, co program kadrowo płacowy TETA może zapewnić Twojej firmie? Już dziś zapoznaj się z jego pełną charakterystyką i wesprzyj swoich specjalistów w ich codziennych obowiązkach.

 

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: Teta.Unit4.com

Źródło: Systemy Informatyczne dla Firm - Program do zarządzania Unit4 TETA