Wizyta w studio depilacji woskiem. Czego możesz się spodziewać?

Wizyta w studio depilacji woskiem to rzecz której obawia się wiele osób. Krążą mity, że wyrywanie włosków za pomocą wosku jest bolesne i nieprzyjemne. Czy tak jest naprawdę? Co czeka Cię podczas pierwszej wizyty w salonie?

 

Miła atmosfera i profesjonalna obsługa

Dla wielu osób depilacja jest sprawą wstydliwą, dlatego wzbraniają się przed udaniem się do kosmetyczki na profesjonalny zabieg. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ usuwanie owłosienia za pomocą wosku jest normalną procedurą, której poddają się tysiące osób, w tym zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Obsługa w studio depilacji woskiem Time for Wax jest przeszkolona i nie tylko zadba o poprawne wykonanie zabiegu, ale także o dobre samopoczucie i komfort klienta. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości to warto od razu zapytać kosmetyczkę o wszystkie nurtujące kwestie lub skontaktować się z salonem online przed zamiarem odwiedzin w studio.

 

Higiena przede wszystkim

Jeżeli obawiasz się o zachowanie higieny przez personel podczas wykonywanego zabiegu to musisz wiedzieć, że procedury w Time for Wax są bardzo rygorystyczne i ściśle przestrzegane. Co to oznacza? Do depilacji są używane tylko jednorazowe szpatułki. I nie chodzi tu o jedną szpatułkę na każdą klientkę, ale o jeden egzemplarz na każdy kawałek skóry. Zapewnia to maksymalną higienę i komfort podczas zabiegu. Dodatkowo osoby wykonujące depilacje są odpowiednio wykwalifikowane i po prostu znają się na swojej pracy. Dokładnie czyścimy i dezynfekujemy nasze salony, a personel korzysta z jednorazowych rękawiczek oraz odzieży ochronnej.

 

Oferta dostosowana do każdego

W Time for Wax wierzymy, że depilacja jest demokratyczna i dotyczy każdego. Mile widziane są nie tylko panie ale także panowie! Na naszej stronie znajdziesz cennik usług i pakiety, które stworzyliśmy osobno dla każdej z płci. Coraz więcej mężczyzn przychodzi na wosk, bo też chcą czuć się komfortowo i zadbać o swoje ciało. Depilacja woskiem nóg to standard w każdym salonie i u nas też to znajdziesz, ale nie tylko! Oferujemy nie tylko ciekawe promocje i zestawy usług, a także autorskie rozwiązania. Wiemy, że są osoby, które obawiają się depilacji woskiem, dlatego specjalnie dla nich stworzyliśmy Magic Wax. Co to takiego? To nowatorska formuła wosku, która sprawi, że dyskomfort podczas zabiegu jest zmniejszony do minimum!

 

Dbamy o naszych klientów kompleksowo

Time for Wax to nie tylko sieć salonów depilacji, ale także linia kosmetyków do pielęgnacji ciała po zabiegu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty opóźniające wzrost włosów oraz takie, które pomagają zregenerować się skórze po usuwaniu włosków. Depilacja woskiem wąsa czy nóg może pozostawiać dyskomfort po wyjściu z salonu. Warto zatem zapytać kosmetyczkę, jaki produkt z naszej gamy jest polecany do danego obszaru ciała.

Warto odwiedzić studio depilacji woskiem nie tylko do święta i przed wielkim wyjściem. Regularna depilacja woskiem nóg, wąsa czy bikini da świetne rezultaty w postaci słabszych i jaśniejszych włosów już po kilku zabiegach. Sprawdź studio Time for Wax w Twoim mieście!