Cienki portfel męski w 2021 czas na porządek w Twojej kieszeni!

Męski portfel czasami przypomina odpowiednik damskiej torebki – wypchany po same szwy wszystkim, co „jeszcze może się przydać”. Na szczęście styliści mówią jednym, zgodnym głosem – przyszedł czas na portfele męskie slim. Cienkie etui ze skóry jest świetnym zamiennikiem dla przepakowanego portfela, o czym szczegółowo opowiedział nam specjalista ds. galanterii skórzanej z serwisu gentle-man.pl.

Cienki portfel męski – praktyczny i stylowy element garderoby gentlemana?

Nietrudno stwierdzić, czy nasz portfel skórzany męski jest przeładowany – wystarczy stanąć przed lustrem. Jeśli widzimy w kieszeni wystającą cegłę, to znak, że czas na porządki. Ciężki i przeładowany portfel jest wtopą wizerunkową, to także rzecz dalece niepraktyczna, jeśli przyjdzie nam w nim szukać czegoś faktycznie potrzebnego. Portfel męski slim (Gentle-man.pl/89-cienki-portfel-meski-slim) to alternatywa, która zmienia spojrzenie na to, co powinniśmy nosić w kieszeni. Jest tam miejsce na absolutne minimum: dokumenty typu dowód lub prawo jazdy, kilka banknotów, karta płatnicza… i to tyle. Okazuje się, że można funkcjonować bez kart podarunkowych, wyblakniętych paragonów i wizytówek do zakładu stolarskiego.

Portfel męski skórzany slim to niezwykle elegancki i szykowny dodatek – wykonany z wysokogatunkowej skóry czarnej lub brązowej doskonale podkreśla wyszukane gusta gentlemana. Minimalizm, który bije z jego kompaktowych rozmiarów to cecha współczesnego faceta z klasą – praktyczne podejście do codziennego korzystania z portfela i stawianie na wygodę to naturalne cechy gentlemana naszych czasów.

 

 

Cienki portfel męski – zaprojektowany, by cieszyć

Jak dowiadujemy się od specjalisty z gentle-man.pl portfel skórzany slim to świetnie przemyślany design. Jego grubość po wypełnieniu nie przekracza 1,5 cm. Jest więc na tyle kompaktowy, że wygodnie przechowamy go w kieszeni czy samochodzie. Producenci sprawili, że cienki portfel męski dobrej klasy wykonany jest zaledwie jednego kawałka skóry naturalnej. Nie przewidziano w nim dodatkowych przegródek czy kieszonki na bilon. Minimalizm jest cechą nadrzędną – portfel skórzany slim ma mieścić tylko faktycznie potrzebny asortyment i jest sposobem na praktyczny lifting męskiej kieszeni. Kompaktowe rozmiary docenią gentlemani, którzy na co dzień stawiają na bardziej formalne stroje – mały portfel męski slim nie ciąży bowiem w wewnętrznej kieszeni marynarki czy w kieszonce koszuli.

 

 

Cienki portfel slim – ułatwienie płatności zbliżeniowych

Portfele męskie slim są praktyczne, gdy stosujemy płatności zbliżeniowe, w niektórych grupach wiekowych to już ponad połowa wszystkich płatności. By dokonać ich wygodnie i szybko dobrze jest mieć pod ręką portfel slim, czyli coś poręcznego. Przez cienką warstwę skóry naturalnej dokonamy płatności bez potrzeby szukania i wyciągania karty płatniczej. Ot, miły dodatek w bogatej liście zalet tych kompaktowych portfeli dla mężczyzn.

 

 

Cienki portfel męski – gdzie kupić?

Warto przeglądać katalogi, które zawierają wyroby z wysokogatunkowej skóry, markowe i wykonane w sposób solidny oraz elegancki, np. galanteria skórzana w sklepie gentle-man.pl. Trafimy tam na dobre ceny, a także zróżnicowane portfele męskie slim, tak pod kątem kolorystyki, jak i zdobnictwa. Zdecydowanie miejsce warte polecenia.