6 najbardziej ekstremalnych prezentów

Poznaj ekstremalne prezenty, których realizacja pozwoli Ci poznać smak przygody i świetnie się bawić. Ekstremalne prezenty to coś, czego nie będzie żałował nikt, kto chciałby spróbować czegoś całkiem nowego. Odwiedź internetowy sklep Katalogu Marzeń, wybierz kategorię „Ekstremalne prezenty”: https://katalogmarzen.pl/pl/k/ekstremalny-prezenti ciesz się podarunkami, które nigdy się nie nudzą!

Ekstremalne prezenty – dlaczego warto je wybrać?

Przede wszystkim dlatego, że ekstremalne prezenty gwarantują wielkie wspomnienia, które nie blakną przez lata. Skoki z dużych wysokości, nurkowanie głębinowe, szalone loty ponad chmurami… Wszystkich tych aktywności może spróbować każdy, kto zostanie obdarowany ekstremalnymi prezentami z dowolnej okazji. Poza tym ekstremalne prezenty pozwalają wyjść ze strefy komfortu, w której wielu z nas na co dzień tak chętnie się chowa. Vouchery, które spełniają marzenia, wprost krzyczą: „Chodź, spróbuj czegoś nowego i baw się świetnie!”. A oto sześć pomysłów na ekstremalne prezenty, które podbiją serce każdego.

1.     Ekstremalna jazda Monster Truckiem

Takiej zabawy pozazdroszczą Ci absolutnie wszyscy fani „czterech kółek”. Wielki samochód jest gotowy nawet na najtrudniejsze warunki i tylko od Ciebie zależy, dokąd wyruszysz nim podczas tej wyjątkowej przejażdżki. Ekstremalne prezenty z Monster Truckiem w roli głównej to propozycja dla wszystkich marzycieli, którzy chcieliby poczuć się jak zawodowi kierowcy rajdu w stylu off road. Te olbrzymie maszyny pozwalają doskonalić umiejętności niezbędne na co dzień wszystkim fanom motoryzacji.

2.     i 3. Ekstremalne strzelanie (solo i dla dwojga)

Chcesz poczuć się niczym legendarny, filmowy Rambo? Nic trudnego! Odwiedź jedną z wielu profesjonalnych strzelnic zlokalizowanych w różnych częściach Polski i weź udział w zajęciach z ekstremalnego strzelania już dziś. W Katalogu Marzeń doskonale wiemy, że ekstremalne prezenty strzeleckie to propozycja zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopaków. Sprawdź się w roli snajpera i spróbuj wcelować w sam środek tarczy już za pierwszym razem! O bezpieczeństwo i komfort podczas realizacji tego ekstremalnego prezentu zadbają doświadczeni instruktorzy i pracownicy wybranej strzelnicy. Pamiętaj, że do podjęcia wyzwania możesz też zaprosić partnera!

4.     Ekstremalna jazda Monster Truckiem dla dwojga

A może szukasz pomysłu na ekstremalne prezenty dla dwojga? Proszę bardzo! Usiądź za kierownicą wspomnianego wcześniej Monster Trucka, a w fotelu pasażera posadź ważną dla Ciebie osobą. Wspólnie przeżyjcie wspaniałą przygodę, która jeszcze bardziej Was do siebie zbliży. Podczas ekstremalnej jazdy Monster Truckiem dla dwojga nadarzy się okazja do zamiany miejsc, dlatego każdy z Was będzie mógł zrealizować ten ekstremalny prezent, wcielając się w dwie role jednego dnia.

5.     Ekstremalna przygoda na wysokości

Wiesz, czym są Dream Jump i Wahadło? Jeśli jeszcze nie, to najwyższy czas, abyś zrealizował jeden z najczęściej wybieranych ekstremalnych prezentów z Katalogu Marzeń. Ekstremalna przygoda na wysokości to propozycja dla tych, którzy chcieliby poczuć się niczym zawodowi cyrkowcy lub kaskaderzy z filmów akcji. Wypróbuj dwie wspaniałe, zapierające dech w piersiach atrakcje i sprawdź, czy oderwanie stóp od powierzchni Ziemi nie przyprawi Cię o zawrót głowy!

6.     Ekstremalna jazda w symulatorze wyścigowym

Poczuj się niczym kierowca Formuły 1 i weź udział w prawdziwym wyścigu z trybunami po brzegi wypełnionymi kibicami. Podczas przejazdu w profesjonalnym symulatorze wyścigowym doświadczysz naprawdę wielu emocji związanych z prowadzeniem jednego z najszybszych samochodów dostępnych obecnie na rynku. Chwyć kierownicę, przyciśnij pedał gazu i ruszaj przed siebie. Pamiętaj, że ścigasz się nie tylko z innymi zawodnikami, ale też z upływającym czasem!