Średnioterminowy wynajem aut - co warto wiedzieć?

Dla wielu osób nowy samochód prosto z salonu jest zbyt dużym wydatkiem. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem bywa wynajem samochodów. Wśród dostępnych opcji są wynajem średnioterminowy aut, krótkoterminowy i długoterminowy.

 

  • Średnioterminowy wynajem aut - na czym polega?

  • Wynajem auta na 3 miesiące: dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

  • Wynajem samochodu na 6 miesięcy: alternatywa dla klientów firmowych

 

Przy wyborze wypożyczalni, powinniśmy brać pod uwagę te, które cieszą się dobrą renomą wśród klientów i dysponują szeroką ofertą, dostępną dla każdego.  

 

Średnioterminowy wynajem aut - na czym polega?

Wynajem średnioterminowy (sprawdź na https://dolcar.auto.pl/wynajem-srednioterminowy-samochodow/) jest usługą, która polega na wynajęciu samochodu w konkretnym przedziale czasowym. Średnioterminowy wynajem samochodów wiąże się z umową pomiędzy wypożyczalnią a klientem. W zależności od oczekiwań klienta, może być zawarta na okres 1 – 24 miesięcy. Klient wskazuje model samochodu i czas najmu, a wszelkie formalności dot. wynajmu zostają maksymalnie zredukowane.

Warto korzystać z usług profesjonalnych wypożyczalni aut, które dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort klientów, którzy mogą wybrać auto odpowiadające ich wymaganiom. Dobra wypożyczalnia powinna dysponować szerokim wachlarzem samochodów różnych klas i marek.

 

Wynajem auta na 3 miesiące: dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Korzystanie z wynajmu średnioterminowego to m.in.:

  • samochód zastępczy (możliwość użytkowania w czasie ewentualnej awarii)
  • opieka konsultanta
  • koszyk ubezpieczeń
  • wsparcie serwisowe

Oprócz tego, kliencie mogą liczyć na gwarancję klarownych warunków wynajmu i możliwość skorzystania z wysokiej klasy wyposażenia pojazdów.

 

Wynajem samochodu na 6 miesięcy: alternatywa dla klientów firmowych

Wynajem samochodów na kilka lub kilkanaście miesięcy jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców planujących rozwijanie firmy i rozbudowanie dostępnej floty pojazdów. Auto wynajmowane  np. na sześć miesięcy umożliwi wykluczenie konieczności zakupu auta, zwłaszcza jeżeli z uwagi na firmową sytuację, korzystanie z samochodu będzie niezbędne tylko w określonym okresie.

Dolcar umożliwia bezproblemowe wypożyczenia aut na rok, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki kompletnej obsłudze pozwalającej na komfortowe i bezpieczne korzystanie z wynajętego auta, skrupulatnym dbaniu o stan techniczny dostępnych w ofercie samochodów, i atrakcyjnych cenach najmu, klienci zawsze mogą się cieszyć z atrakcyjnych warunków i korzystania z różnorodnego wyboru pojazdów, które są dostępne od ręki. Oprócz wynajmu średnioterminowego klienci mogą też liczyć na wynajem krótkoterminowy na okres od 1 do 30 dni oraz długoterminowy wynajem aut, który obejmuje przedział czasowy od 2 do 4 lat.

Korzystając ze specjalnego formularza na stronie internetowej Dolcar, możemy wybrać datę i miejsce wynajmu oraz datę i miejsce zwrotu samochodu. W odpowiedzi otrzymamy listę dostępnych pojazdów i informacje na temat ceny wynajmu w przypadku konkretnego limitu kilometrów. Dostosowujemy optymalne parametry usługi i wybieramy odpowiedni samochód. Duży wybór obejmuje samochody osobowe i samochody dostawcze.