Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW urządzenie 3w1

Oczyszczacze goodair znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, czy mieszkaniach, ale również w biurach, gabinetach, czy nawet przedszkolach. Dobry oczyszczacz powietrza, sprawdzonego producenta, będzie w stanie odfiltrować z powietrza nawet niewielkie cząsteczki zanieczyszczeń, między innymi pyły zawieszone, bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu.

Oczyszczacze goodair to nieoceniony pomocnik, który zadba o nasze zdrowie i samopoczucie.

Dlaczego warto mieć oczyszczacz powietrza?

W sezonie grzewczym znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia możemy zobaczyć gołym okiem, a to jeszcze nie wszystkie szkodliwe cząsteczki. Takim powietrzem, oddychamy my i nasi bliscy. Skuteczny oczyszczacz powietrza zapewnia stałą jego filtrację, nawet podczas snu.

Zalety oczyszczacza powietrza:

  • usuwa z powietrza szkodliwe frakcje pyłów zawieszonych PM 2.5 oraz PM 10, które niekorzystnie wpływają na cały nasz organizm, przyczyniają się do chorób płuc, i układu oddechowego
  • eliminuje wirusy i bakterie
  • usuwa z powietrza szkodliwe alergeny
  • oczyszczacze goodair z funkcją jonizacji utrzymują równowagę kationowo-anionową w pomieszczeniu, co sprzyja mniejszemu osadzaniu się kurzu
  • oczyszczacze z nawilżaczem pełnią również funkcję nawilżania powietrza
  • czyste powietrze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby układu oddechowego oraz ułatwia zasypianie i korzystnie wpływa na jakość snu.

Sharp KC-A50EUW- jedno urządzenie, a tak wiele funkcji

Japoński producent Sharp to zdecydowany lider wśród oczyszczaczy goodair, wielu klientów decyduje się właśnie na modele Sharp. Sharp KC-A50EUW to jedno z tych urządzeń, które pracuje nie tylko jako oczyszczacz powietrza, ale również skuteczny jonizator oraz nawilżacz.

Jaki jest model Sharp KC-A50EUW?

  • Do większych powierzchni- oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW, dzięki sporej powierzchni oczyszczania wynoszącej 38 m2 oraz dobrej wydajności, sprawdzi się nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale również w tych o nieco większej powierzchni, np. salonach połączonych z kuchnią.
  • Dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność- Sharp KC-A50EUW, to oczyszczacz z funkcją jonizacji oraz nawilżania, dzięki czemu nie tylko zadbamy o jakość powietrza w naszym domu, mieszkaniu, czy niewielkim biurze, ale również odpowiednio je nawilżymy, co jest nieocenioną pomocą w sezonie grzewczym i nie tylko.
  • Praktycznie bezobsługowy- Sharp KC-A50EUW nie dość, że jest prosty w obsłudze, to jeszcze nie wymaga od jego użytkowników większego wysiłku. Pracując w trybie automatycznym, oczyszczacz sam dostosowuje swoją pracę do panujących warunków, natomiast dzięki dużemu zbiornikowi na wodę, nie musimy martwić się częstym jego napełnianiem.
  • Z dużą żywotnością filtrów- producent oczyszczacza goodair- Sharp żywotność filtrów zastosowanych w tym modelu określa na od 5 do nawet 10 lat. Taka żywotność sprawia, że Sharp KC-A50EUW, będzie tani w eksploatacji.

 

Oczyszczacze powietrza Sharp zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej skuteczności oraz bezproblemowym funkcjonowaniu. W trosce o bezpieczeństwo, materiały, z których zostały zbudowane urządzenia, są najwyższej jakości, a cały produkt otrzymał pozytywną opinię Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, otrzymując atest PZH.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl