Garmin Vivomove Sport

Garmin vivomove sport - zegarek, który pomoże zadbać o zdrowie

Smartwatche to zegarki, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To za sprawą funkcji, dzięki którym można lepiej kontrolować swój stan zdrowia. Urządzenia te skutecznie motywują do aktywności fizycznej. Dziś wybrane modele wcale nie są drogie, co też zachęca do zakupu właśnie tych elektronicznych gadżetów.

 

Zegarek z aplikacją garmin connect mobile

Wśród smartwatchy ogromnym zainteresowaniem cieszy się Garmin Vivomove Sport. Dzięki klasycznej tarczy zegarka sprawdzanie godziny nie jest skomplikowane. Model ten posiada ekran dotykowy, dzięki któremu sterowanie poszczególnymi funkcjami przychodzi z ogromną łatwością. Co najważniejsze, zegarek jest bardzo solidny, wykonany z najlepszych materiałów. Ekran jest wykończony wzmocnionym chemicznie szkłem, które skutecznie chroni przed porysowaniem. Ponadto posiada wytrzymałą baterię. Urządzenie to jest kompatybilne z iOS i Androidem. Na tarczy zegarka wyświetla on wszystkie najważniejsze dane.

 

Garmin vivomove - funkcje

Garmin Vivomove Sport to urządzenie wypełnione po brzegi licznymi funkcjami. Dostarcza istotnych informacji o stanie zdrowia. Monitorowanie aktywności za jego pomocą przychodzi z ogromną łatwością. Model ten posiada czujnik tętna, licznik kalorii, licznik kroków. Informuje o aktualnej kondycji fizycznej użytkownika. Zegarek pokazuje to, co najważniejsze dla osób aktywnych i tych, które na tę aktywność dopiero się zdecydowały. Dzięki niemu można sporządzać dokładne statystyki i poprawiać swoje wyniki. To niby klasyczny zegarek, bo na taki wygląda, a jednak funkcji ma wiele. Działa na kształt wirtualnego trenera. Nawet wskazówki garmin connect insights ma standardowe. Jednak to, co skrywa w swoim wnętrzu, wyróżnia go na tle innych zegarków. Dlatego szukając urządzenia, które pomoże planować aktywności i pozwala zapisywać wyniki, warto rozważyć zakup garmin connect. Ciekawą funkcją tego zegarka jest czerwony pasek. Chodzi o to, że czerwony pasek ruchu rośnie wraz z każdym kwadransem bezczynności. Można go zredukować, chociażby spacerując. W ten sposób urządzenie świetnie motywuje do ruchu.

 

Nie tylko wygląd zegarka vívomove zachęca do zakupu. Motywacją są także wspomniane powyżej funkcje. Dzięki nim jest przydatny w wielu sytuacjach i miejscach. Elegancki zegarek vívomove świetnie nadaje się również na prezent. Ucieszy się z niego każdy. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wariant kolorystyczny. Wyświetla pełny obraz stanu zdrowia. Co więcej, przy jego użyciu możliwe jest całodobowe monitorowanie. Monitoruje sen, proponuje ćwiczenia oddechowe. Trudno wymarzyć sobie lepszy model.