Dwa słowa o Bałtyku i Kotwicy, ale wcale nie chodzi o morze. Zakłady bukmacherskie na 3. Ligę!

Powoli wkraczamy w decydującą fazę sezonu 2021/22 3. Ligi grupy II, w której rywalizują Kotwica Kołobrzeg i Bałtyk Koszalin. Pierwsza z tych drużyn walczy o mistrzostwo, a druga celuje w utrzymanie. Jak będzie wyglądała końcówka rozgrywek w ich wykonaniu? Gdzie i jak znaleźć zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i inne sporty? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu. Serdecznie zapraszam!


Druga Liga w Kołobrzegu? To możliwe!

Do zakończenia sezonu w 3. Lidze, w której występują drużyny z okolic Darłowa, zostało już tylko pięć kolejek. Można zatem powiedzieć, że najważniejsze dopiero przed nami, a najwięcej emocji czeka na piłkarzy i kibiców z Kołobrzegu. Przed rozpoczęciem 30. serii gier Kotwica traci do pierwszej w tabeli Olimpii Grudziądz tylko 4 punkty i ma 13 oczek przewagi nad trzecim Sokołem Kleczew. Możemy być zatem pewni, że z awansu będzie cieszył się ktoś z dwójki Kotwica/Olimpia. Granie w 2. Lidze wiąże się z dużo większym zainteresowaniem mediów, kibiców czy nawet zakładów bukmacherskich, które dużo chętniej przyglądają się tej właśnie lidze.

Kotwicę bez wątpienia stać na awans, a do każdego kolejnego spotkania będzie przystępowała z pozycji faworyta. Pięć ostatnich meczów Kotwicy przedstawia się następująco:

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg
  • Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
  • Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
  • Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
  • Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak trzymanie kciuków i wspieranie Kotwicy. Podobnie trzeba robić z Bałtykiem Koszalin, o którym przeczytasz nieco niżej. Zanim jednak o tym, to dowiedz się, czym są zakłady bukmacherskie online.

 

PZBuk zakłady bukmacherskie z ofertą na piłkę nożną

Bukmacher PZBuk, na którego stronę przejdziesz bezpośrednio z tego linku: www.pzbuk.pl, w swojej ofercie dostarcza typy oraz kursy na wiele różnych sportów i wiele różnych poziomów. Zakłady bukmacherskie w obecnych czasach to nie tylko najlepsze światowe ligi, ale również rozgrywki lokalne, które interesują coraz większą liczbę osób. 3. Liga w ofertach bukmacherów nie pojawia się zawsze, ale czasami udaje się ją znaleźć.

 

Zakłady bukmacherskie PZBuk na swojej stronie online najwięcej typów udostępniają na piłkę nożną. Zbliżający się finał Ligi Mistrzów, ostatnie mecze sezonów w największych europejskich ligach czy rozgrywki niższych lig - to wszystko znajdziesz pod linkiem, który jest nieco wyżej.

 

Cel nadrzędny w Koszalinie? Utrzymanie!

Sprawdziłeś już zakłady bukmacherskie na stronie PZBuk? To czas wrócić do 3. Ligi! Wcześniej pisałem o ścisłej czołówce 3. Ligi, a teraz trzeba przyjrzeć się temu, co dzieje się po drugiej stronie tabeli. Tam o swój byt walczą piłkarze Bałtyku. Zespół z Koszalina ma pięć punktów przewagi nad Jarotą Jarocin, która znajduje się w strefie spadkowej. Jest to całkiem bezpieczna przewaga, ale trzeba cały czas mieć się na baczności, ponieważ do zgarnięcia jest jeszcze 15 punktów. O nie w najbliższych dwóch kolejkach Bałtykowi będzie bardzo trudno, ponieważ zmierzy się on z liderującą dwójką, czyli z Olimpią i Kotwicą. Na szczęście później o punkty powinno być już nieco łatwiej.

 

Tak wygląda rozkład jazdy Bałtyku Koszalin:

  • Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz
  • Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo
  • Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard

 

W tym artykule piszemy o piłce nożnej nad morzem i tłumaczymy, czym są zakłady bukmacherskie online, natomiast pozostałe informacje o Darłowie i nie tylko znajdziesz w tym miejscu ->https://darlowo.info/index.php/aktualnosci!

 

Obstawianie zakładów bukmacherski niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o.o działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Adam Kaźmierczak - redaktor portalu Zagranie.com absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO &Social marketingu.