Pieczątki firmowe - zamów szybko i tanio

Pieczątki firmowe powinny się znaleźć w każdym rozwijającym się przedsiębiorstwie. To prosty sposób potwierdzenia dokumentacji. Jak wybrać i zamówić najlepszą pieczątkę?

Komu przydadzą się pieczątki?


Zakup pieczątki jest koniecznością dla małych i dużych firm. Usprawnia wyraźne potwierdzenie dokumentów firmowych, faktur oraz pism. Na pieczątce firmowej możesz umieścić najważniejsze dane - imię i nazwisko, nazwę firmy i jej adres, KRS i REGON działalności. To duża oszczędność czasu w prowadzeniu dokumentacji przedsiębiorstwa. W każdej firmie musi znaleźć się co najmniej jedna pieczątka, bez której trudno sobie wyobrazić jej działanie.


Pieczątki z naszej oferty


W naszej ofercie znajdziesz kompaktowe modele kieszonkowych pieczatek oraz bardziej niezwykłe modele np. stemple drewniane zwane lekarskimi. Stemple z drewna występują w tradycyjnej formie kołyski, a także w bardziej niestandardowych opcjach - w kształcie kwardatu lub koła. Pieczątka kieszonkowa w swojej najmniejszej wersji pozwala na 3 linijki tekstu. Największy stempel zmieści aż 5 linijek. Stemple ręczne na bazie drewna pozwalają na wstawienie od 3 do 7 linijek tekstu.


Praktyczna pieczątka kieszonkowa


Automaty samotuszujące stanowią tło dźwiękowe w sprawnie działających biurach i urzędach. Solidny plastikowy szkielet sprawia, że pieczątka zużyje się po bardzo, bardzo długim czasie pracy. Nie bez powodu znajdziesz je w każdej kancelarii czy sekretariacie prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. To najprostszy model cechujący się zwiększoną wytrzymałością na upadki i długością użytkowania.


Pieczątka drewniana - klasa sama w sobie


Klienci prowadzący swoje kancelarie lub gabinety docenią elegancki efekt pieczątek drewnianych. Rzecz jasna, każdy z nas może sobie taką sprawić. Potrzebny jest tylko pomysł i złożenie zamówienia. Może warto zrobić komuś taki właśnie nietypowy prezent? W ofercie znajdują się stemple typu kołyska, świetnie dopasowane do ręki oraz nietypowe stemple na planie kwadratu lub koła. Pieczątki online, które w naszym asortymencie znajdują się od lat, to pewna inwestycja w stylowe akcesoria.


Pieczątki imienne - obowiązkowe na danym stanowisku


Jeśli potrzebujesz indywidualnej pieczątki dla konkretnej osoby na danym stanowisku, wybierz jedną z pieczątek imiennych. To niedrogie pieczątki przyspieszają pracę na każdym stanowisku. Oferta pozwala także na umieszczenie na nich logo firmy. By poprawić wygodę użytkowania pieczątki, możesz dodać praktyczny gadżet typu zawieszka lub smycz. Dzięki nim zawsze będzie wiadomo, gdzie znaleźć pieczątkę.


Bezbłędne produkty biurowe 


Wykonujemy na zamówienie datowniki w formie pieczątki. Datowniki nie tylko pozwolą utrzymać porządek w dokumentacji, ale stanowią też konieczne narzędzie pracy wielu przychodni, urzędów oraz centrów logistycznych. Na datowniku samodzielnie ustawiasz konkretną datę. Stempel ten może także zawierać takie linie tekstu jak "otrzymano", "wysłano" oraz dane firmy. Pieczątki z datami niesamowicie usprawniają zatwierdzanie pism i dokumentacji. Zamawiając stempel, skorzystaj z okazji by zaopatrzyć się w dostępne u nas produkty. Nasza specjalność to szeroka gama kolorów tuszu oraz dodatków do stempli. 


Twój własny projekt pieczątki online

Tak jak większość spraw w obecnych czasach, także i projekt oraz zamówienie pieczątki możesz zrealizować sprzed komputera. Sam wybierasz front swojej pieczątki oraz jej układ. Na odbitkach oprócz danych firmy możesz umieścić swoje logo i hasło marektingowe. Możliwość umieszczenia na pieczątce dowolnego tekstu, by potem otrzymać dokładny projekt w oryginale, to drobne radości z prowadzenia firmy. Doświadczeni doradcy z naszej strony mogą pomóc w wyborze koloru tuszu i wzoru pieczątki. Zamówienie pieczątki zajmuje maksymalnie 5 minut - a czas i prestiż firmy tylko na tym zyskuje. Wystarczy wejść na stronę https://taniestemplowanie.pl/produkty/pieczatki/ i zaprojektować własny stempel.

Szybka dostawa - realizacja na drugi dzień


Po wysłaniu zamówienia, na odbiór pieczątek nie trzeba czekać dłużej niż 24 godziny. Błyskawiczną realizację umożliwiają plotery laserowe, wycinające dokładnie każdy szczegół grawerunku. Stanowią gwarancję wysokiej jakości odbitek. Zamówienie zwykle wysyłamy jeszcze tego samego dnia, w którym składa je klient. Dzięki temu już na drugi dzień roboczy możesz trzymać w ręku swoją własną pieczątkę. Odbierz gotowy stempel w naszej siedzibie lub skorzystaj z bezpłatnej dostawy pod wskazany adres. Zamówienia odbierzesz także wygodnie w paczkomacie w ciągu 24 godzin.

Co zmienią pieczątki w Twojej firmie?

Na pewno odejmą Ci obowiązku potwierdzania każdego dokumentu osobno. Dzięki kompaktowym rozmiarom pieczątki  można zabrać ze sobą w podróż służbową bez problemu. Zamawianie jest proste, a troska o każdy szczegół sprawia, że otrzymasz do ręki idealne narzędzie do szybkiej pracy. Wybierz szybką realizację przez Internet, a my zajmiemy się resztą w ciągu jednej doby od złożenia zamówienia aż po dostawę pod wskazany adres siedziby.