Jaki wybudować swój wlany dom w 2022 roku ? - 8 praktycznych porad dla osób kupujących dom po raz pierwszy

Jaki wybudować swój wlany dom w 2022 roku  ?  -  8 praktycznych porad dla osób kupujących dom po raz pierwszy

Budowa domu na zamówienie to często jednorazowe doświadczenie. Dlatego Next-Immo wierzymy, że każdy etap procesu powinien być prowadzony  pozytywnie od początku do końca. Poniżej wymieniliśmy niektóre z rzeczy, które mamy nadzieję, że nasi nabywcy pamiętają, aby ich doświadczenia związane z budową domu były jak najbardziej przyjemne i niezapomniane. Jeśli już rozpocząłeś  lub zakończyłeś proces budowy domu na zamówienie, daj nam znać, czy nie pominęliśmy żadnego!

 

  1. Stwórz budżet ... i trzymaj się go.

Kiedy rozważasz budowę domu na zamówienie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zdecydować, ile jesteś gotów wydać na tę przygodę... od początku do końca. W ten sposób Ty i Twój budowniczy będziecie mieli jasne oczekiwania co do tego, co ma nadejść. Bądź realistą i uwzględnij wszystkie koszty, wszystkie  miesięczne wydatki, ponieważ Twój dom na zamówienie będzie wymagać utrzymania i rutynowej konserwacji po jego zbudowaniu.

Zobacz nieruchomości w Niemczech: Next-Immo Immobilien Deutschland

 

  1. Zdecyduj, czego chcesz... ale przed rozpoczęciem prac .

Czy masz konto na Pinterest? Jeśli nie, może nadszedł czas, aby go zdobyć. Poświęć czas na zaplanowanie swojego stylu, układu i niezbędnych elementów wystroju przed spotkaniem z budowniczym. Wtedy Twój budowniczy będzie mógł skierować swoje pytania w kierunku Twoich preferencji i udzielić przydatnych rekomendacji.

 

  1. Zrób badania... ponieważ każdy budowniczy jest RÓŻNY.

Zrób listę pytań, które możesz zadać budowniczemu domu zanim zdecydujesz, że to ten jedyny. Możesz się martwić, że to niedogodność, ale właściwy budowniczy z przyjemnością pokaże Ci obszerne przykłady z przeszłości... to powód do jego dumy. Znalezienie odpowiedniego fachowca to podstawa w tym biznesie

 

  1. Upewnij się, że wszystko jest na piśmie ... i wiedz , że nie jesteś denerwując oczekując tego

W ten sposób ty I twój budowniczy nie napotkacie żadnych niespodzianek w przyszłości, jeśli chodzi o wasze wzajemne oczekiwania. Po tym wszystkim, twój związek z budowniczym powinien działać jak partnerstwo ... i będziecie pracować razem, aby upewnić się, że gotowy produkt jest niczym innym jak domem, w którym zawsze marzyłeś mieszkać.

Nieruchomości we Francji sprawdź na : NEXT- IMMO Petites annonces immobilières

 

  1. Przemyśl swoje decyzje projektowe... trendy nie trwają wiecznie.

Zacznij po prostu  od burzy mózgów i szkicowania swoich pomysłów. Zrób listę cech, których szukasz w każdym pokoju. Ale upewnij się, że zostawiasz miejsce na projekty i style, które mogą się zmieniać w miarę rozwoju Ciebie i Twojej rodziny. Rozważ funkcję, przepływ i zabawę, gdy projektujesz swój idealny plan piętra i estetykę projektu.

 

  1. Zrozum swoje opcje finansowania... WSZYSTKIE opcje finansowania.

Właściwy inwestor pomoże Ci określić najlepsze opcje finansowania dla Ciebie i Twoich potrzeb. Jeśli masz pytania, powiedz je na głos... nawet jeśli obawiasz się, że pytanie nie jest ważne. Jeśli Twój budowniczy nie zna odpowiedzi, może wskazać Ci agenta nieruchomości.

Zobacz nieruchomości w Wielkiej Brytanii na:  Property to rent  Next-Immo

 

  1. Co najważniejsze...baw się dobrze!

Jak powiedzieliśmy powyżej, budowanie domu na zamówienie powinno być przeżyciem raz na całe życie. Jeśli pracujesz z budowniczym, któremu ufasz ze swoją wizją, powinieneś czuć się swobodnie, aby wsiąknąć w każdy etap procesu. Pamiętaj, że każdego dnia podróży, jesteś o krok bliżej do spełnienia marzeń!.