Szafy chłodnicze, które sprawdzą się w lokalu gastronomicznym

Szukasz jakościowego sprzętu do swojego lokalu? Sprawdź szafy chłodnicze od pewnego producenta

Wyposażenie lokalu gastronomicznego określane jest ściśle przez prawo żywnościowe i instytucje, które prowadzą prace kontrolne w sklepach spożywczych, restauracjach i cukierniach. Szczególnie ważnym czynnikiem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury przechowywanych produktów. Urządzenia chłodnicze, takie jak szafy znajdujące się w ofercie producenta Bolarus, to sprzęty, bez których nie byłoby możliwe właściwe przechowywanie napojów, mięsa, wyrobów cukierniczych. Jakościowe szafy chłodnicze, które znajdziesz w bogatym asortymencie firmy, gwarantują również odpowiednią ekspozycję poszczególnych produktów. 

Szafy chłodnicze tworzone zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców

W podstawowej ofercie producenta znajdują się zarówno szafy chłodnicze zapleczowe, dwudrzwiowe lub jednodrzwiowe, jak i szafy chłodnicze gastronomiczne ze specjalnym przeszkleniem, umożliwiającym właściwą ekspozycję towarów. Szafy z pełnymi drzwiami najlepiej sprawdzają się na zapleczu lub na magazynie, gdzie trzymane są zazwyczaj zapasy. Przeszklone szafy chłodnicze to z kolei urządzenia, które stawiane są zazwyczaj już w samym lokalu, tam, gdzie klienci mogą samodzielnie wybrać sobie produkty. Oferta firmy Bolarus to szafy o różnych pojemnościach. Wszystkie sprzęty przygotowywane są zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Z tego względu producent zapewnia również wykonywanie nietypowych urządzeń, zgodnych z indywidualnymi parametrami odbiorców. Wysoka jakość urządzeń wynika z zastosowania w produkcji najlepszych materiałów. Szafy chłodnicze tworzone są z gatunkowej stali nierdzewnej lub malowanej proszkowo blachy. System chłodzenia odpowiada najnowszym technologiom i sprawia, że praca sprzętów polega na znacznej energooszczędności. 

szafy chłodnicze

Wyeksponuj swój towar w jakościowej szafie chłodniczej

Z oferty szaf chłodniczych korzystają różni przedsiębiorcy. Szafy sprawdzają się w gastronomii, sklepach spożywczych, przechowywane są w nich najczęściej napoje lub nabiał. Często te sprzęty spotykane są również na licznych wydarzeniach w plenerze, gdzie chłodzone napoje są towarem bardzo pożądanym. Warto podkreślić, że dzięki nim żywność nie tylko utrzymuje swoją odpowiednią temperaturę, a tym samym dłuższą świeżość, ale również zyskuje na właściwej ekspozycji. Jakościowe szafy chłodnicze, dobierane indywidualnie modele uzupełniają wyposażenie lokalu czy sklepu i umożliwiają eksponowanie produktów, które klienci chcą kupować. Asortyment firmy Bolarus, to sprzęty, które cechuje energooszczędność i ekologiczne podejście do  codziennej pracy szaf, lad czy witryn. Producent nie tylko czuwa nad trwałością urządzeń, ale dba o to, aby proponowane produkty przyczyniały się do poprawy stanu środowiska naturalnego. To szczególnie ważne ze względu na częstotliwość pracy sprzętów. Sprawdź jakościowe szafy chłodnicze, dzięki którym utrzymasz świeżość żywności, odpowiednio wyeksponujesz produkty i zaoszczędzisz koszty związane z eksploatacją.