O Moon Rock w pigułce

Moon Rock to produkt, który zyskał znaczącą popularność w ostatniej dekadzie XX wieku. Jego nazwa może zdawać się dość tajemnicza… staje się ona jednak jasna, kiedy przyjrzymy się wyrobowi: przypomina on księżycowe kamienie. Jest on ceniony przez doświadczonych miłośników palenia, jak i budzi zainteresowanie osób rozpoczynających swą przygodę w tej dziedzinie. Księżycowe skały to preparat zwany kawiorem z konopi – w tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje o Moon Rock w pigułce!

Słowem wstępu: początki historii Moon Rock

Historia kawioru z konopi sięga końca ubiegłego wieku – należy jednak zaznaczyć, że początkowo nie był to produkt pozbawiony psychoaktywnego efektu. Podobno taką formę księżycowych kamieni wymyślili, sprzedawali, a następnie spopularyzowali raperzy Death Row. Moon Rock wytwarzano wtedy poprzez zanurzanie kwiatów konopi w oleju haszyszowym – substancji o wysokiej zawartości THC – oraz dodanie kiefu, aby procent substancji psychotropowej był jeszcze wyższy. Końcowym etapem było palenie. Wyrób ten był ceniony w szczególności przez raperów.

Moon Rock obecnie – jak powstaje?

Obecnie Moon Rock stanowi produkt w pełni legalny, co spowodowane jest odmiennym sposobem produkcji – księżycowe kamienie charakteryzują się wysoką zawartością CBD, aczkolwiek poziom THC nie przekracza w nich 0,2%. Do stworzenia Moon Rock wybiera się pąki konopi spełniające rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa – powinny być one uprawiane ekologicznie i być wolne od pestycydów czy herbicydów, a przy tym wyróżniać się certyfikatem UE.

Przeprowadzenie odpowiednich badań pozwala na rozpoczęcie kolejnego etapu: zanurzenie pąków konopi w płynnym ekstrakcie CBD. Co więcej, część produktów jest dodatkowo posypywana izolatem CBD, co pozwala na zwiększenie stężenia kannabidiolu.

Moon Rock – czym się charakteryzuje?

Moon Rock wyróżnia się wysoką zawartością CBD, nieziemskim aromatem oraz oferowaną przyjemnością z palenia. Należy zaznaczyć, że ilość THC znajduje się w nim na poziomie niższym niż 0,2%, dlatego nie doświadczamy działania psychoaktywnego, a jedynie czerpiemy korzyści z leczniczych i terapeutycznych właściwości kannabinoidów. Księżycowe skały będą idealne dla osób pragnących spróbować czegoś nowego – zawierają one ponad 50% stężenia CBD!

Odkryj przyjemność z palenia Moon Rock! Spróbuj wysokojakościowych produktów o wysokim stężeniu CBD: https://www.cristalcbd.pl/kategoria-produktu/moon-rock/.

Moon Rock – dlaczego warto spróbować?

Księżycowe kamienie to produkty odpowiednie dla osób potrzebujących skutecznej, a przy tym szybkiej ulgi w wielu dolegliwościach – CBD posiada potencjał w zakresie wsparcia w walce z bólem, stanami zapalnymi czy obniżonym poziomem samopoczucia. Co więcej, Moon Rock zdecydowanie warto spróbować, jeśli lubimy eksperymentować z nowościami – to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy spróbować czegoś mocniejszego, aniżeli tradycyjny susz konopny.

Moon Rock zapewnia szybkie działanie – kannabinoidy przyjmowane są do organizmu poprzez palenie, dlatego przez płuca dostają się do krwiobiegu już w kilka minut. To znacznie szybciej, aniżeli w przypadku m.in. spożywczych artykułów – aby w pełni przyswoić kannabinoidy dostarczane przez nie, niezbędne jest strawienie preparatu przez żołądek, co zajmuje nawet do trzech godzin.

Moon Rock – jak palić?

Osoby pragnące spróbować tych księżycowych kamieni powinny pamiętać, że palenie Moon Rock nie powinno stanowić ich pierwszego kontaktu z kannabinoidami! Zwracamy na to uwagę, gdyż należy uprzednio stopniowo przyzwyczajać organizm do coraz większych dawek CBD, aby dopiero po jakimś czasie spróbować Moon Rocks.

Chociaż może to zaskoczyć niejedną osobę, Moon Rock pali się zupełnie tak samo, jak każdy inny kwiat o wysokiej zawartości CBD. Pierwszym krokiem jest podzielenie bryłki – co ważne, wyrób jest lepki, dlatego dobrze sprawdzi się w tym celu młynek do mielenia… lepiej zrezygnować z ręcznego rozbijania całości. Wtedy można dodać Moon Rock do wybranego urządzenia do palenia: fajki czy bongo. Rozpalenie wymaga dużo ognia, dlatego polecamy do tego żarową zapalniczkę. Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników waporyzacji: Moon Rock sprawdzą się również do niej!

Przygodę z Moon Rock warto rozpocząć powoli, dlatego polecamy zacząć od jednego bądź dwóch zaciągnięć, aby sprawdzić, jak się czujemy. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się oferowanymi przez te księżycowe kamienie korzyściami! Czy dasz szansę kawiorowi z konopi?